Computer blijft willekeurig hangen, haperen.

Pagina: 1
Acties:
  • 53 views sinds 30-01-2008

  • Oliesjeik1
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 10-08 11:15
Ik heb een probleem waar al veel mensen over geschreven hebben maar waar eigenlijk nog steeds niemand een antwoord op heeft. Het is namelijk zo dat mijn computer op willekeurige tijden blijft hangen/freezed voor enkele seconden om vervolgens weer gewoon verder te gaan. Tijdens dit hangen stopt het geluid ook helemaal dus lijkt of ie ff helemaal niets doet.

Ik heb windows helemaal geformateerd en vervolgens opnieuw geinstalleerd maar het probleem blijft terugkomen. In de eventlog kan ik ook niets vinden. Verder heb ik geprobeerd m'n bios te update maar nadat ik dit had gedaan kreeg ik zowat een hardaanval aangezien hij niet meer op wou starten. Gelukkig heb ik het bios kunnen resetten en werkt ie weer. Verder staat in de bios de agp gewoon op 4x dus daar kan het ook niet aan liggen (ligt namelijk volgens sommigen hieraan). Verder maakt het ook niet uit of er veel of weinig programma's draaien.


Ik hoop dat er eindelijk iemand is die hier een antwoord op heeft want wordt er echt gek van.

Mijn setup is:

AMD Athlon 64 3000+
512 MB Twinmos geheugen PC3200
Sapphire Ati Radeon 9800 Pro
Hitachi Dekstar 7200 rpm 160gb S-ATA

d'n oliesjeik


  • Oliesjeik1
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 10-08 11:15
Oja, voel net m'n hardeschijf en die is nogal heet. Weet niet hoe heet ie mag zijn maar ik kan m'n vinger er maar ff ophouden :D Dus zou het daar misschien gewoon aan liggen. Vindt het alleen gek, ben niet echt super op de hoogte van computers, maar heb thuis nog een pentium 4 staan en daar wordt de hardeschijf ook niet gekoeld dus... maar ja hoor graag jullie mening.

Modbreak:Niet kicken binnen 24h aub. Gebruik het editknopje om wijzigingen aan de laatste post toe te voegen, wanneer er nog niemand heeft gereageerd.

[ Voor 22% gewijzigd door BalusC op 14-12-2004 07:00 ]

d'n oliesjeik


  • heorot770
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 05-03-2005
Heb je de chipset drivers geïnstalleerd ?
Heb je de AMD Athlon 64 drivers geïnstalleerd ?
Heb bij tweakzone.nl gekeken voor register tweaks om
Windows XP te optimaliseren ?

Hoe heb jij de computer geïnstalleerd ?
Harde schijf in meerdere partities of alleen 1 partitie.
1 geheugen bank van 512 MB of 2 x 256 MB geheugen.

Er zijn een hoop factoren waar het mis kan gaan.

Gowron is 100% AMD


  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Het is hier op GoT de bedoeling dat je inzet, inzicht en researchvermogen toont en éérst zelf op onderzoek uitgaat in plaats van om aplomb een topic te starten. We kunnen namelijk niet uit de topicstart afleiden of je ook maar iets hebt uitgezocht, uitgevonden, uitgeprobeerd danwel uitgesloten met betrekking tot dit probleem. Neem eens de startpost van het PMG Beleid door hoe je een "Help, mijn PC doet het niet!" topic dien te starten :)

Verder kun je in de FAQ van Opslagmedia & I/O Controllers terugvinden hoe warm je harddisk mag worden.

Dit topic is gesloten.