Toon posts:

Outlook 2003 berichten openen in oudere outlook versie?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hi There,

Voor mijn werk heb ik een tijd de beschikking gehad over een laptop met office 2003 er op...

Omdat ik weg ging, moest ik de laptop weer inleveren, echter, ik heb nog wel een backup gemaakt van al mijn e-mail berichten zodat ik ze op mijn thuiscomputer weer kon openen..

Helaas, de berichten hebben de extensie .msg en ik krijg ze niet geopend, de verxsie op mijn home pc is outlook 2002.

Iemand enig idee hoe ik dit kan omzeilen of dat er een mogelijkheid bestaat om deze bestanden te converteren naar bv een txt of rtf bestand.

Hetzlefde geld voor mijn contactpersonen en distributielijsten?

Iemand die mij kan helpen?

Thanks,

Joris

  • leon1e
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 09:42
Je had beter de .pst even kunnen backuppen, maar helaas dat heb je niet gedaan. Mischien kun je ze eerst eens importeren in Outlook Express en daarna weer importeren in Outlook.

Verder verplaats ik dit topic even naar Software Algemeen, aangezien dit weinig met Windows te maken heeft.