Toon posts:

[AD] SYSVOL folder repliceren

Pagina: 1
Acties:
  • 35 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Wie kan mij helpen???

We hebben hier een domain controller en een Replicated Domain Controller echter is er nu het volgende probleem: De volledige ADS wordt replyceerd maar de SYSVOL folders niet, dit houdt dus indat de users en groepen wel overgnomen worden maar de scripts en policy's niet.

Hierover al gezocht bij google maar niets lijdt tot nu toe naar de oplossing van dit probleem, mijn eventviewers geven geen foutmeldingen als ik handmatig replyceer dan komt de melding dat het replyceren is voltooid maar geen uitwisselingen mbt scripting of policys wel een user die is aangemaakt.

I hope some one can help me soon. :'( :?

Verwijderd

Move PNS > WOS

  • sanfranjake
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

sanfranjake

Computers can do that?

(overleden)
Welke exacte foutmeldingen krijg je hierbij? In de Event-logs bijvoorbeeld? Heb je al eens op www.microsoft.com gekeken of er ergens iets over te vinden was? Met google en de GoT search op de foutmelding wat gevonden?

Lees Windows Operating Systems - Policy en Windows Operating Systems - FAQ nog even goed door :) Ook je OS is erg belangrijk teweten. Er zitten verschillen tussen 2000 en 2003.

Mijn spoorwegfotografie
Somda - Voor en door treinenspotters


Dit topic is gesloten.