Toon posts:

Wireless probleem

Pagina: 1
Acties:
  • 29 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik moet een wireless verbinding opzetten tussen te gebouwen er tussen ligt een voedbal veld
ik heb al redelijk wat gezocht op internet maar ik wordt er niet wijzer van. ik las dat je het, het beste met een straalantenne kon doen? heb ik er hier 2 van nodig of moet ik nog een schotel hebben. De apparateur mag niet buiten staan inverband met diefstal. Wel kan ales voor het raam staat met zicht op elkaar. weet iemand een goede oplossing??

alvast bedankt eeeerik

Verwijderd

Sorry, maar dit is niet de manier waarop we topics op dit forum starten. Je hebt het over dat je ergens iets gelezen hebt, verder ben je véél te vaag. Ik zie niet terug welke dingen je verder zelf hebt uigezocht. Wat voor apparatuur wilde je gaan gebruiken? Wat voor budget heb je? Wat voor snelheid zoek je? Is het uberhaupt voor een bedrijf of gewoon een houtje-touwtje-oplossing?

In elk geval is dit veel te mager. Lees Algemene gedragsregels (Netiquette) en Policy - Network Troubleshooting eens door.

Dit topic is gesloten.