Buitentemperatuurmeters maken

Pagina: 1
Acties:

  • koelkast
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online
Ik wil graag een paar temperatuurmeters maken die ik kan verbinden met de computer, en dat ik daar dan met behulp van wat software alle temperaturen van in een MySQL database kan zetten.
In ieder geval heb ik dus nodig:

- temperatuursensoren met verbinding met de computer
- stukje software dat temperatuur steeds uitleest en vervolgens verwerkt in een MySQL database

Wie helpt me wat op weg? Kan ik bijv. kant en klare sensoren voor de computer kopen, of moet ik daarvoor echt zelf aan de slag? En is hier al (liefst gratis) software voor of heeft iemand dit al eens gemaakt?
Graag reacties!!

Verwijderd

als eerste zou ik unix of linux aanschaffen 8-)

  • koelkast
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online
Ik werk nu met Win2000pro, hier zou het toch ook mee moeten kunnen? Eventueel (als het echt nodig is) kan ik Linux wel op een ander pctje zetten, maar het liefst gelijk op m'n win2000pro pc... Meer reacties gewenst!

Verwijderd

kijk even bij <url>http://www.icepick.com</url>
En mail die man eens...hij heet Alex hij kan je er veel en veel meer over vertellen...
Hij houdt zelfs de temp. van zijn pleewater bij :)

  • koelkast
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online
Heb hem al gemaild, maar weet echt niemand hier verder wat vanaf?? Als tweakers moet dat toch kunnen??