[MySQL] Database permissie

Pagina: 1
Acties:

  • Aesculapius
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 01:04
Ik post hem hier maar even, weet niet zeker of et de jusite plek is...

Ik heb op debian apache2 draaien met php4 en mysql-server. Alles werkt goed, behalve dat ik in mysql geen permissies kan setten.

Ik heb dus twee users, user root (die ik niet wil gebruiken voor dagelijks gedoe) en user pietje.
Standaard heeft mysql twee tabellen aangemaakt, 'mysql' en 'test'. Die test tabel kan ik dalijk rustig verwijderen maar die mysql-tabel moet blijven staan natuurlijk;
ik krijg het nu gewoon niet voor elkaar dat user pietje geen rechten heeft om die mysql tabel op te vragen. Heb al vanalles geprobeerd, van REVOKE ALL blablabla tot via de mysql-webmin module alle rechten van user pietje voor tabel mysql weg te halen....niets lijkt te werken.

Google en GoT-search levert geen bevredigend antwoord op :(

Ben der van overtuigd dat het makkelijk moet zijn, maar how?

Zeg wat je doet en doe wat je zegt, dan wordt de hele wereld een stukje leuker


  • gorgi_19
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 25-08 13:24

gorgi_19

Kruimeltjes zijn weer op :9

Dit ziet er meer uit als configuratie :)

>> Software Algemeen

Digitaal onderwijsmateriaal, leermateriaal voor hbo


  • Aesculapius
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 01:04
sorry hij kan al dicht; de laatste post in [rml][ MySQL] Iedereen mag in me MySQL table ?[/rml] hielp me op weg; daarna niet vergeten alles te flushen en waarempel; het werkt :)

Zeg wat je doet en doe wat je zegt, dan wordt de hele wereld een stukje leuker