Toon posts:

Canon IR3300 Vraag

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
De Canon IR3300
Afbeeldingslocatie: http://www.canon.nl/Images/16_20702.gif
De iR3300 is een volledig, multifunctioneel digitaal systeem voor kopiëren, afdrukken, scannen en faxen, met een snelheid van 33 pagina's A4 per minuut.


Kenmerken


Multi-tasking systeem voor kopiëren, afdrukken, scannen en faxen
Uitvoersnelheid 33 ppm
Compact ontwerp
Tijdbesparende Multi Image Server
Gemakkelijk en doelmatig
Grote capaciteit voor papierinvoer
Flexibele afwerkfuncties


Nu mijn vraag, we hebben hier deze printer op het netwerk staan, maar hoe kan ik er voor zorgen dat als ik bijvoorbeeld een foto wil scannen, dat ik de gescande foto zo op mijn computer krijg?

vriendelijk groet

  • Orac
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 22-02 14:03

Orac

Ik mis je papa.

Je moet een twain driver op de PC(s) installeren. Het heet Network Scangear of zoiets. Met die tool selecteer je de scanner op het netwerk. Dan moet je de originelen in de kopieermachine leggen op het systeem knopje drukken en de scanner online zetten. Daarna kan je scannen vanuit elk scanprogramma. Enne... tis wel een zwart-wit scanner hoor!!! Bel anders de helpdesk van Canon.