[Sharepoint] Kan geen excel sheet importen SPS2003

Pagina: 1
Acties:

  • pizzaboertje
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 22:30
Wanneer ik probeer een excel sheet te importeren naar men sharepoint omgeving dan krijg ik de volgende melding :

Er kan momenteel geen verbinding worden gemaakt met de server. De lijst kan niet worden gepubliceerd


Ik heb al vanalles geprobeerd en heb alle kb artikelen bekeken en service pack 1 voor sharepoint services en service pack 1 voor sharepoint portal server 2003 geinstalleerd.

Mijn netwerk :

Server 1 : Win2003, DNS, DHCP en Exchange 2003
Server 2 : Win2003, Microsoft operations manager 2005
Server 3 : Win2003, SQL 2000 met SP3a, WSS, Sharepoint Portal Server 2003, DNS

  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

Vragen over Sharepoint lijken me in deze situatie meer iets voor Software Algemeen - ik ga je topic dan ook eventjes verplaatsen :)

Windows Operating Systems >> Software Algemeen

  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB/AI

Front verplichte underscores

Domme vraag: hoe importeer je naar SPS en krijg je nog een eventID?

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)


  • pizzaboertje
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 22:30
Ik importeeer naar SPS met de functie nieuwe lijst aanmaken --> (onder custom list) excel sheet importeren.

Ik krijg verder geen event id. Het gekke is dat als ik vanuit excel een een workspace wil maken op de server dat hij dit wel gewoon doet.

Ben er een beetje achter wat het is geweest. Als ik men pagina via http laat lopen i.p.v. https dan kan ik wel importeren

[ Voor 21% gewijzigd door pizzaboertje op 21-11-2004 17:22 ]