Toon posts:

DVico TiVX, Chinees en goed?

Pagina: 1
Acties:
  • 2.784 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Het is geen Chinees, maar bijna :-) Koreaans is beter....

De TViX is zo'n ding waarvan je aan het staren gaat.
Klein, mooie look, en dan die prijs, circa 200 Euro.
Cool toch? Tot je beseft dat er geen HDD meegeleverd word :-)

Wat je voor die prijs krijgt is een complete Media Speler die ook nog eens funtie doet als externe HDD schijf en hij komt in twee versie, USB2 en Firewire, maar standaard uit de doos, kan je zonder DVD speler (want die heeft ie niet) en zonder HDD niks doen. (je kan hem ook inclusief HDD kopen)

Wel te verstaan, zijn er voor en nadelen aan dergelijke materialen...
Er is geen LCD display, geen batterij (mp3 speler) en in dit geval is ook het formaat wat groot uitgevallen om echt te spreken van een portable, zo'n "steek het in je zak en neem hem mee" ding. Het is meer een "steek het in EEN zak en neem het mee".

Standaard geleverd zonder HDD, kan je deze zelf voorzien, zo groot als je wil.
Wij testen momenteel de TViX met een 250GB HDD inside en daar kan heel wat op.
Op de HDD plaats je dus alle DivX films, muziek en photos die je dan kan bekijken waar je ook bent. Aansluitingen genoeg om hem overal aan te sluiten...

Omdat de TViX geen dvd speler heeft, is het verassend (of toch weer niet want er zijn meer spelers die DVD ISO ondersteunen) dat je DVD wel vanop de harde schijf kan afspelen en dit in rauw formaat, dus niet in ISO, da's jammer.

Algemeen werkt de speler erg goed, inclusief ondertitels in DivX, heeft het een aantal mooie opties (kleuren instellen voor ondertitels, font grote en zelfs het instellen van al dan niet outlined font te gebruiken) maar al het mooie dat hij bezit tegenover de prijs is niet in balans. Zo valt hij toch een beetje duur uit voor hetgeen het te bieden heeft. (Mist enkele standaard opties)

Waar het een extra puntje voor haalt is dat je custom Play lists maken kan op de TViX zelf.

Je koopt eigenlijk een externe behuizing van een HDD waarin een moederkaart verwerkt is om de nodige ondersteuning te geven voor Media formaten, zo zijn er vele spelers onder 100 Euro op de markt die er dan nog een dvd speler bij hebben.

De afstandbediening is ronduit goed, het oogt mooi en het werkt uitermate goed.
(Vergelijkbaar met alle Sigma based DivX DVD spelers)

Aanrader:

Ja (verwacht geen super deluxe geavanceerde machine, dit is een straight to the point device dat veel mogelijkheden biedt maar het kan beter :-) )

http://www.tvix.co.kr/eng/

Groetjes
Hi-Jack

[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 19-11-2004 14:32 ]


  • shades
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 17-12-2025

shades

huh ?

Ik ben ook wel gecharmeerd van dit kastje. Hij is hier (http://www.tvix-dj.de/) ook te koop maar er staan nergens prijzen bij en europeese dealers ook niet echt. ->
edit:
weet inmiddels wel waar je ze kan kopen via de website die hi-jack opgegeven heeft maar is niet echt in de buurt allemaal


Prijzen qua richtlijn heb ik wel deze site gevonden: http://www.tvixusa.com/default.asp?id=47&mnu=47. Prijzen zijn US dollars. Naar duros is delen door iets van 1.3. De 250GB versie kom dan op iets van 295 duros.

Ik wil zo'n ding wel hebben - tenzij er een betere is...
Heeft iemand al zo'n ding ? waar dan gekocht en wat zijn de configuratieprijzen (leeg, 80gb, 160gb etc.) Wat ook niet geheel onbelangrijk is : welk merk hdd gaat erin.

Ik wilde eerst de MVP van AOpen kopen maar de notebook harddiskjes zijn stervens duur, geen 5.1 en alleen 4:3.

Enige wat ik mis t.o.v. de aopen is een vga-stekker uitgang voor naar een beamer. Ik weet niet of je dat met die "Component(YPbPr)" kan doen maar dat heb ik geen kaas van gegeten..

[ Voor 32% gewijzigd door shades op 13-12-2004 21:51 ]

https://k1600gt.nl


  • Kvn
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 11-02 09:05

Kvn

Mooi apparaatje :) maar volgens mij kan je van die component ook wel naar je beamer op de een of andere manier :?

  • shades
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 17-12-2025

shades

huh ?

Slayerized schreef op dinsdag 14 december 2004 @ 12:56:
Mooi apparaatje :) maar volgens mij kan je van die component ook wel naar je beamer op de een of andere manier :?
Ik hoor net van een collega dat op veel beamers ook een s-video ingang. De tvix heeft zon uitgang. Je kan dat kreng alleen nergens in nederland krijgen. De franse site leveren alleen binnen frankrijk en die duitse site waar geen prijzen bij staan hanteert prijzen (heb gemaild) die nog op DMarken lijken |:( . Hij levert overigens alleen in de frankfurt omgeving..

Prijzen van de 250GB liggen tussen de 318 en 328 duro's afgaande op de franse sites maar dr staat nergens bij welk merk hdd erin gaat. Wat een 'lege' kost weet ik niet want die wordt nergens aangeboden voor zover ik heb kunnen vinden maar de prijs van een 250gb is ca 150eurie. Lege kast zou theoretisch op 170 liggen (grove schatting)

[ Voor 25% gewijzigd door shades op 15-12-2004 13:49 ]

https://k1600gt.nl


  • shades
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 17-12-2025

shades

huh ?

Ik heb uit betrouwbare bron vernomen dat dit apparaatje (met vernieuwde hardware) deze maand nog te koop gaat worden in Nederland.

Er is nog geen prijs bekend maar ik vermoed dat een lege (zonder 3,5" hdd dus) tussen de 150 en 170 euri moet gaan kosten. Prijzig maar dan heb je wel wat moois. -> een AOpen mvp los is 99,-- en een 2,5" van 40Gb is ook ca 80 a 90,-- en de meeste hebben nog wel een oude 80Gb 3.5" overliggen ofzo... en 3.5 is ook stukken goedkoper en sneller.

Als er genoeg animo is kan er dan door iemand een inkoop actie gestart worden ? (Heb zelf geen ervaring mee en ook niet de tijd voor).

[ Voor 18% gewijzigd door shades op 27-01-2005 16:13 ]

https://k1600gt.nl


Verwijderd

shades schreef op donderdag 27 januari 2005 @ 16:11:
Ik heb uit betrouwbare bron vernomen dat dit apparaatje (met vernieuwde hardware) deze maand nog te koop gaat worden in Nederland.

...

Als er genoeg animo is kan er dan door iemand een inkoop actie gestart worden ? (Heb zelf geen ervaring mee en ook niet de tijd voor).
Weet je inmiddels waar in Nederland hij te krijgen is?

  • shades
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 17-12-2025

shades

huh ?

Verwijderd schreef op vrijdag 11 maart 2005 @ 15:09:
[...]


Weet je inmiddels waar in Nederland hij te krijgen is?
http://www.pixmania-pro.n...ml?txtSearch1=tvix&catid=

Ja dus.. kwam er eigenlijk ook net achter. Had de hoop al opgegeven. Is een frans bedrijf dacht ik zelf. tvix 160 is 175 euro. Een 160hdd kost zon 80 euri tegenwordig dus kost de tvix zelf 100, ik had 150 geschat. Ik ga heb na de vakantie zeker bestellen..

https://k1600gt.nl


Verwijderd

dat is wel EXCL. btw trouwens. Iemand hem al geprobeerd? Kan dit apparaat nu wel of niet iso's aan?

Verwijderd

Verwijderd schreef op donderdag 04 augustus 2005 @ 13:17:
dat is wel EXCL. btw trouwens. Iemand hem al geprobeerd? Kan dit apparaat nu wel of niet iso's aan?
Heb de tivx 4100sh en die kan iso's vob files .mkv .ts bijna heel de reutemeteut aan.
en aangesloten op de Aurea is het helemaal een plaatje! :P

  • voodooless
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 13-02 18:32

voodooless

Sound is no voodoo!

Leuk, maar geen rede om een topic uit 2004, met een laatste bericht uit 2005 te kicken :X

Do diamonds shine on the dark side of the moon :?


  • teacher
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 07:18

teacher

Frontpage Admin / Global Moderator

Dysgaf!

beste dcinar,

zou je op de datum willen letten? Dit is geen kick van 2 jaar waard.

Wise enough to play the fool

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.