Toon posts:

Asus K8V se deluxe onboard audio en Creative SB1024

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Er is op het forum behoorlijk wat geschreven over het probleem van onboard audio icm een andere geluidskaart, maar concreet word ik er niks wijzer van.

Ik heb zogezegd een Asus k8v se deluxe met onboard audio en hier heb ik net een creative sb1024 bij gezet. Ze werken allebei, maar niet tegelijk. Dus als de sb1024 erin zit is de onboard niet zichtbaar. Als de sb1024 er weer uit gaat komt de onboard audio weer vrolijk in de devicelist voor?!?!

Met de sb1024 erin is er niks dat duidt op een IRQ probleem. De kaart is ook in alle slots geprobeerd.

Is er iemand met een soortgelijke setup die het probleem herkent? Wat is hier aan te doen, of probeer ik iets onmogelijks ( |:( )

Verwijderd

Dan moet je waarschijnlijk in de bios de instelling onboard audio in moeten stellen op enabled. Waarschijnlijk staat die nu op auto.
Als die op enabled staat werkt de on board audio altijd. Staat die op auto dan gaat hij uit zodra er een geluidskaart geplaatst word.

[ Voor 34% gewijzigd door Verwijderd op 18-11-2004 21:05 ]


Verwijderd

AFAIK, is het of het één of het ander. Ik heb het ook tig keer geprobeerd met een SB kaart + onboard.

Verwijderd

Topicstarter
In Bios heb ik alleen de mogelijkheid voor disable of enable.
Uiteraard staat ie op enable.

N2O begrijp ik dat het niet is gelukt?

Kon op de site van Asus ook niets vinden ook niet een Bios update...ofwel "schiet mij maar lek" 8)7