Er is een fout opgetreden in de windows foutoplosser, wilt u de foutoplosser opstarten om dit probleem op te lossen ?
ahzo... dat zou het wel eens kunnen zijn dan (is al ff geleden dus ben niet helemaal zeker) dan laat ik het zo maar, want een image terugzetten zal ook niet hetzelfde effect hebben dan opnieuw installeren zeker?MEGATRON schreef op woensdag 17 november 2004 @ 23:42:
Als je acpi-2.0 in je bios hebt aangezet nadat je windows hebt geinstaleerd zal CnQ het nooit doen. Je moet dat namelijk al hebben aanstaan voor je windows instaleert.
Er is een fout opgetreden in de windows foutoplosser, wilt u de foutoplosser opstarten om dit probleem op te lossen ?
Verwijderd
[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 18-11-2004 17:34 ]
Het draait hier al bijna een jaar probleemloos óók na een herinstallatie.
ARME AOW’er
Wel een opmerking:
Na de SP2 update werkte CnQ niet meer en moest ik de AMD driver opnieuw installeren...
Je kunt zien dat het werkt met het CPU monitor programma.
Vergeet niet om je Procc drivers te updaten vanaf de Asus cd
Even een aanverwant vraagje mischien.
Als je alles nu goed hebt draaien, C&Q, Q-Fan heel de rotzooi, zou dit zich natuurlijk ook in de stroomopname moeten vertalen?
Heeft er iemand info of referenties over het verbruik in stroom in standaard config, en met alles geactiveerd voor C&Q, Q-fan etc.
Ik neem aan dat dit zou moeten dalen, of zit ik hierin verkeerd?
Making an ass of myself since the 70's
Op mijn vorige mobo ook MSI ( K8T Neo Fisr2) nooit geen problemen mee gehad.
Nu op mijn K8N Platinum alleenn maar problemen met C&Q maar ja gewoon uit gezet en dan maar zo verder werken.
Tot iemand een oplossing heeft gevonden.
Gadget Freak
Verwijderd
[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 28-11-2004 15:27 ]
Mmhh...Verwijderd schreef op zondag 28 november 2004 @ 15:27:
Is het nu echt zoveel stiller dan? C&Q deed het bij mij ook niet, maar ik had Q-Fan wel even geactiveerd. Goed, nu gaat de fan iets rustiger draaien, maar het nu zoveel dB scheelt is de vraag, persoonlijk merk ik er weinig van. Nadeel is dan wel dat de CPU 50+ graden wordt, terwijl hij nu rond de 30 hangt, rond de 40 stressed. Hoe koeler hoe beter, maar Q-Fan houdt hem dus rond de 50, terwijl hij stressed zo rond de 60 gaat zitten totdat de fan weer op toeren is, lekker dan.
Ik heb mijn set vaak uren idle draaien. Puur MSN of internet op de achtergrond. dan word mijn cpu echt geen 50 graden hoor.
Ik heb een goed airflow in de kast, en hij word idle niet warmer dan 34 graden, Dan is het wel fijner zonder nog een koeler die je hoort!
En als ik ga gamen, springt ie automaties aan, perfect toch. En 50 graden voor je cpu is echt niet slecht of hoog hoor. Waarom zou hij koeler moeten lopen als hij toch maar idle staat te wezen?
Making an ass of myself since the 70's