Toon posts:

Laptop tot terminal

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo mensen,

al enige tijd ben ik op zoek naar een programma, om een oude laptop om te vormen tot een terminal cliënt voor Windows (RDP). Ik ben dan ook opzoek gegaan, en heb heel, heel veel gevonden. Maar niet wat ik moet hebben. Waar ik op zoek naar ben is namelijk een no-nonsens programma dat supersnel opstart en meteen vraagt om in te loggen op een server zonder eer een grafische interface of iets dergelijks te laden. of iets dat lijkt op een Wyse terminal 1200LE (die zijn ook super snel).

ik gebruik de volgende hardware:

een oude Dell laptop CP

Processor: 233 MHz
Geheugen: 80 MB
HD: 3 GB
PCMCIA NIC: E-Tech wireless 11 MBs

voor meer specs: http://docs.euro.dell.com/docs/systems/pmojav/specs.htm

maar de clue is dan om die wireless kaart aan de praat te krijgen, want alle progjes ondersteunen maar een paar netwerk kaarten en al hellemaal niet een pcmcia. En zou ook graag de lokale harddisk en geluid willen gebruiken.

Er zijn veel linux progjes, maar mijn kennis wat linux betreft is niet zo goed, zeg maar gerust dat ik een noob ben op dat gebied. Maar heb me niet uit het veld laten slaan :9 . En heb dan ook diverse programmatjes gedownload en geprobeerd. Maar steeds met het zelfde resultaat. :?

iemand al eens het zelfde idee gehad om een oude laptop te gebruiken als terminal? En zoja hoe heb jij het opgelost? _/-\o_

  • DaRealRenzel
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 12-08 22:45

DaRealRenzel

Overtuigd Dipsomaan

Vraag eens bij Microsoft een Windows XP Embedded Trial aan. Krijg je een paar CD's met XP Embedded er op. Kun je zelf een Embedded XP versie bouwen, en die op je laptop plaatsen. Heb je zoiets als een Wyse 94xx. Anders kom je toch aan Linux met een RDP Client.

[ Voor 80% gewijzigd door DaRealRenzel op 17-11-2004 11:02 ]

Nothing is a problem once you've debugged the code


  • Zwelgje
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 17-08 09:02
BartPE downloaden (gratis) daarin zit een rdp client en werkt volledig van cdrom

alleen langer als 24 achterelkaar kan hij niet werken dan moet je rebooten

A wise man's life is based around fuck you


  • Blizard
  • Registratie: September 2001
  • Niet online
Kan je niet gewoon via terminal server ? (2003 of 2000) ?