Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

T-Mobile abonnement 2e keer verlengen.

Pagina: 1
Acties:
  • 34 views sinds 30-01-2008

  • Dextourius
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 14-03 00:07
We hebben hier te maken met t-mobile abbonoment die na eerste keer verlenging in aanmerking kwam voor 50% abonnement korting. Nu is mijn vraag, als je voor de 2e keer je abonnoment verlengt.. hoe het dan zit met je abonnoment kosten, blijft die nog steeds 50% goedkoper? kom je dan alleen in aanmerking voor een toestel met korting? of geen van de beide?

En is het mogelijk om bij je verlenging te zeggen dat je met 1 stap je belminuten wilt verlagen? (hoeveel stappen kan je maximaal verlagen?)

Hey Corc, versene borc olmaz Maykil bendede yok!


  • HielkeJ
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Kan je dit niet beter bij T-mobile zelf vragen? :)

  • Dextourius
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 14-03 00:07
HielkeJ schreef op dinsdag 16 november 2004 @ 15:33:
Kan je dit niet beter bij T-mobile zelf vragen? :)
mja alles kan... maar waarom zou je aan een 'wildvreemde' vragen hoe een situatie in elkaar zit terwijl je aan een 'bekende' kan vragen :P

[ Voor 11% gewijzigd door Dextourius op 16-11-2004 15:36 ]

Hey Corc, versene borc olmaz Maykil bendede yok!


  • Ginz
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 10:26

Ginz

Trek Superfly 5 powered

Omdat die wildvreemde binnen 2 minuten jouw het juiste antwoord kan geven, en wij (GoT) jou na 8 uur nog steeds geen antwoord hebben gegeven. Plus dat je bij ons soms die niet juiste antwoorden kan krijgen.

En natuurlijk zijn wij geen helpdesk, terwijl jij die wel nodig heb :P

"It's nice to be important, but it's more important to be nice"
-
"You like it now, but you'll learn to love it later"


  • Whuzz
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 12:53

Whuzz

Dodgeball!

Je wilt dus zegmaar nog eens 50 korting op je abbo dat al 50% korting heeft? Dat gaat niet lukken denk ik... Ik denk dat je idd gewoon een toestelkorting gaat krijgen dan.

Dodge, Duck, Dip, Dive and... Dodge!


Verwijderd

in sommige gevallen ligt het ook aan je belgedrag. die bonus geven ze tenslotte om je als klant te houden, en dan maakt het wel uit hoe winstgevend je bent

(let wel: dit gaat lang niet altijd op, maar het kan wel)

  • XthinkZ
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 19-04 00:45

XthinkZ

+3 Geniaal. :p

Ligt er gewoon aan met wat voor abonnement je het verlengt.

Kies je voor toestel dan betaal je vol bedrag +gratis toestel.
Kies je voor 50% korting, dan zijn je abonnementskosten voor het komende jaar weer 50%.

  • Korakal
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 16-11 23:44

Korakal

Up up up!

Dextourius schreef op dinsdag 16 november 2004 @ 15:35:
[...]

mja alles kan... maar waarom zou je aan een 'wildvreemde' vragen hoe een situatie in elkaar zit terwijl je aan een 'bekende' kan vragen :P
het lijkt mij dat de klantenservice in dit geval juist de bekende is... die kunnen je zekerheid geven; GoT niet :Y)
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.