Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.
Toon posts:

[Review] ixtras.com

Pagina: 1
Acties:
  • 35 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hoi shoppend got'er!

Ik wil bij deze een korte review schrijven over de internetshop www.ixtras.com. Op deze site worden hoesjes en clips verkocht voor Ipods.

Ook ik ben een van die 3miljoen ipod bezitters die mijn ipod graag wil beschermen. Vandaar dat ik op zoek ging naar Iskins, rubberen beschermhoesjes voor de Ipod.

Op www.ixtras.com was een winkel te vinden uit de UK die voor slechts +/-8 euro per stuk een hoesje kon leveren en dat binnen 2-5 werkdagen. (zo zij de site)

Dus ik en mijn zusje bestelden beide hoesjes en beschermplaatjes om over het scherm te zetten tegen krassen.

Dus ik heb deze besteld omdat ze er cool uit zagen en ze snel bezorgd zouden zijn. Ik maak een order en AL na 15 dagen komt er een bubbelenvelop thuis met daarin het hoesje van mijn zusje en twee items die ik helemaal niet had besteld.

Geen probleem d8 ik, dus ik schreef een e-mailtje naar de winkel.
4 dagen na het schrijven van het mailtje kreeg ik antwoord waaruit bleek dat ik een nieuw pakketje opgestuurd zou krijgen met daarin een hoesje wat ik nog moest kiezen (omdat mijn keuze uitverkkocht was :S ) en de twee lcd beschermertjes. Gisteren kreeg ik weer een envelop binnen (weer ruim 2 weken later) waarin gelukkig de goede beschermglaasjes zaten en helaas weer een verkeerde order. Ipv een rood fluoriserend hoesje werd mij een rose op gestuurd. Nu heb ik de mazzel dat mijn zusje idolaat is van rose dus het geen verspilling is geweest, maar nu heb ik dus 4 weken gewacht op een hoesje wat ik uiteindelijk NOG niet heb gekregen.

Dat vind ik erg mager.

Dus, als je een Ipod hebt en er een hoesje bij wil gaan kopen, ga dan gewoon langs een Ipodcentre in Nederland waar je de hoesjes in je handen kan hebben en ze meteen mee kan nemen. je ben dan wel wat duurder uit, maar dat ik het denk ik wel waard :S

hierbij is mijn beklaag beëindigd.
ps. Ik heb nu wel extra hoesjes gekregen vanwege de verkeerde orders...

  • Longbeard
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 13-11 21:44

Longbeard

Back in Black, hobby beëindigd

Helaas is Buyers Zone niet bedoeld voor dit soort vragen. Zoals in de Buyers Zone FAQ terug te vinden is, is dit forum uitsluitend bedoeld voor vragen en/of meldingen/opmerkingen over de Pricewatch, ShopSurvey en Vraag & Aanbod zelf, het is dus geen forum waar je terechtkunt met shop reviews.
Reacties aangaande shops kun je kwijt in de shop survey op de frontpage.

Topic gaat dan ook dicht.

Dit topic is gesloten.