QSI SDW 42 brandproblemen

Pagina: 1
Acties:

  • Isengrim
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 10:59
Hallo mensen,

Ik heb nou al een tijdje een probleem met de brander in mijn laptop. Het branden van die brandbestanden (.cue .iso enz enz) gaat niet meer goed op gewone cd's. Als ik een cd brand met een van deze bestanden en daarna probeer dan zegt windows vrolijk dat er geen data op staat, maar hij is ook niet leeg ik heb dit in verschilldende cd- en dvdrom spelers geprobeerd. En als ik de cd bekijk dan is die wel beschreven.
Het rare is wel dat dvd's branden met die brand bestanden gewoon werkt net zo als losse bestanden (filmpjes mp3's ) op een cd-rom zetten. Dan staat die data er ook gewoon op.

Ik heb nero al eens ge-deinstalleerd en alcohol 120% plus de virtuele drives verwijderdt en Nero er opnieuw op gezet. Ik heb de drive al eens uit systeemapparaten verwijdert.

Heeft iemand een idee wat het is....

Verwijderd

Ik heb identiek hetzelfde probleem metdie brander.
Ik heb een bin-bestand dat ik wil branden met Alcohol. Ik selecteer onder datatype "Normal CD". Alchol geeft mij doodleuk aan dat het branden gelukt is, maar als ik dan de schijf wil bekijken zegt windows dat de schijf beschadigd is of dat er geen data opstaat.