hallo beste mede tweakers heb net een nieuwe pc en om de zoveel tijd hangt ie 10 sec vast zo ongeveer en dan komt er een herhalend geluid uit de boxen en dan gaat ie weer verder of er nix gebeurt weet iemand waar dit aan kan liggen?
Dude, dit is echt niet de manier om een "Help, mijn PC doet het niet!" topic te starten. De computer specificaties ontbreken volledig en we kunnen op geen enkele manier uit de topicstart opmaken of je ook maar iets hebt uitgezocht, uitgevonden, uitgeprobeerd danwel uitgesloten met betrekking tot het probleem. Hier op GoT wordt van je verwacht dat je over inzet, inzicht en researchvermogen beschikt en dat zie ik hier dus helaas niet terug. Zoals in het forumgedrag gedeelte van de [faq]registratievoorwaarden[/] staat uitgelegd, dien je o.a. de FAQ en het Beleid van het probleem-gerelateerde subforum te doornemen, naast de Search, Google en de eventuele handleidingen. Dit staat allemaal ook beknopt samengevat in de belangrijke "Let op" gedeelte bovenaan in de [url=/insert_topic/7][New Topic][/] van dit subforum.
Uit de startpost van het PMG Beleid blijkt dus dat je de Hangen en Opstartproblemen troubleshooter had moeten doornemen inzake Hangen en Opstartproblemen.
Succes
Uit de startpost van het PMG Beleid blijkt dus dat je de Hangen en Opstartproblemen troubleshooter had moeten doornemen inzake Hangen en Opstartproblemen.
Succes
Dit topic is gesloten.
![]()