Toon posts:

Basis (denk ik) Access probleem

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een simpele Access database met wat klantgegevens (Naam, Straat, etc.)
Om gegevens makkelijk in te voeren heb ik een simpel formuliertje gemaakt met wat keuzelijsten (o.a. voor de plaatsen waar de bedrijven gevestigd zijn; dit zijn maar 5/6 verschillende plaatsen).
Afijn, die keuzelijst werkt prima, maar het probleem is als volgt:

Logisch gezien zou je met gebruik van de tab-toets de invoervelden afgaan om zodoende de muis niet nodig te hebben. Bij een invoerveld met keuzelijst kun je dan de pijltjestoetsen gebruiken om een waarde te kiezen.
Het probleem is echter dat ik ook met de pijltjestoetsen naar het volgende/vorige veld kan, dus als ik bij een veld met keuzelijst probeer een keuze te maken, gaat de cursur simpelweg naar het volgende of vorige veld.

Ik heb met de search gezocht, maar kon er niets over vinden.
Weet iemand een oplossing of heeft iemand wat tips?

  • Millennyum
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 04-05-2023
Een oplossing hiervoor weet ik niet, maar ik weet wel dat je met Alt-pijltje omlaag gewoon de keuzelijst kunt uitklappen. :)

Verwijderd

Topicstarter
Ah, dat werkt inderdaad. Thx :)