usb device uitschakelen

Pagina: 1
Acties:
  • 45 views sinds 30-01-2008

  • dimane
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 04-12-2025
hoi tweakers,

we hebben hier een netwerk met ongeveer 50 computers en 3 servers.
nu werken er veel mensen met autocad enz. het probleem is dus dat hier best vertrouwelijke tekeningen enz tussen zitten.
sommige personeelsleden nemen soms hun USB stick mee en stoppen hem in hun pc dit werkt allemaal goed maar ik wil deze dingen dus buitensluiten zodat er geen vertrouwelijke info gejat kan worden via deze usb sticks. heb je hier een oplossing voor? ik zat zelf te denken om in de bios dit uit te schakelen maar dit is geen optie want iedereen hier werkt met een usb muis, en deze functioneerd dan ook niet meer. heb je hier een tooltje voor ? zodat je usb sticks en overige dingen B.V: mp3 speler enz niet kunt gebruiken in het netwerk.

alvast bedankt.

  • Roamor
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online
Je kunt ook de USB muizen voorzien van een PS/2 verloopstukje, zodat men de USB daar niet meer voor nodig is.
(En vervolgens dus de USB poorten uitschakelen ;) ) Je kon volgens mij ook alleen storage devices uitschakelen, kan het zelf niet zo snel vinden.
Edit: oeps, andere posters hadden dat al :Y)

[ Voor 52% gewijzigd door Roamor op 03-11-2004 13:06 ]


Verwijderd

Removable Storage uitschaken in AD? Als je een domein hebt that is.

  • actieman
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 30-01 16:33
mochten het windows pc zijn dan moet je zorgen dat usbstor.sys niet meer beschikbaar is op het systeem

[ Voor 3% gewijzigd door actieman op 03-11-2004 13:03 ]

I’m not like the OTTERS


Verwijderd

Zie de gegeven antwoorden, dit is vaker langsgekomen.

En het heeft weinig met Professional Networking & Servers te maken aangezien het gewoon over Windows zelf gaat.
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.