Toon posts:

herinstallatiefout van Photostitch

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb het programma photostitch geinstalleerd op mijn pc. Na de installatie heb ik het er ook weer afgehaald gewoon via de bijgeleverde uninstaller. Nu wil ik het programma weer installeren maar het installatie programmatje blijft maar melden:

Canon utilities Photostitch 3.1 has already been installed in your pc. There is no need to reinstall.

Dit is dus vreemd want het programma staat niet meer in mijn program files. en als ik mijn harde schijf nakijk is het programma of onderdelen ervan van nergens te vinden.

OS: Windows XP SP2

Weet iemand hoe ik dit op kan lossen?

Mvg.

Verwijderd

Hum, probeer het eens met dit freeware progseltje.

Roep eerst een lijst op van geintstalleerde programma's, staat Photostich daar nog bij, deinstalleer het dan, inclusief de registerinformatie. Probeer het daarna opnieuw te installeren. Succes ! :)