Toon posts:

Zalman ZM 80 D HP

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik heb een Asus V9570 LE/TD Videokaart (5700LE) en ik wou weten ofdat de Zalman ZM 80 D HP vga koeler daar op past. Ik heb al gegoogled en de search gebruikt maar niks gevonden. Verder heb ik de koeler van de videokaart gehaald en zie ik dat die vast zit in 2 gaten, en bovenaan in de 2 hoeken zit een gaatje. Zou die koeler er dan oppassen? (link koeler: klik)

En wat zijn de koelprestaties van deze koeler? Als deze even goed zijn als de orginele is het mij al goed genoeg, want ik ga niet overclocken, ik wil stilte :)

Alvast bedankt!

  • simonmdejong
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 09:11

simonmdejong

Blaat

ik heb zelf ook de V9570 TD, een daar past hij perfect op. gewoon standaard koeler er afhalen en dan die zalman monteren. verder worden de temps met de zalman ongeveer 38. dat is 5(!!!!!) minder als met de standaard koeler. en als je het niet vertrouwd kun je nog altijd een extra fan aan het koelblok hangen

3x Homewizard PIB, 25 zonnepanelen 8050W piek power


Verwijderd

Topicstarter
Oh, das beter. Lekker stil zal het worden :)
Bedankt!

Verwijderd

Dat was toch niet zo moeilijk te vinden? Hier staat precies welke kaarten niet passen.