[SBS2003] Geheugengebruik

Pagina: 1
Acties:

  • Jazzy
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 20:53

Jazzy

Moderator SSC/PB

Moooooh!

Topicstarter
Ik heb voor een sublokatie een nieuwe server besteld. Hij gaat Small Business Server 2003 draaien met gebruik van de volgende opties:
- Exchange
- ISA (integrated)
- AD DC

Het aantal gebrukers is 10 en het zijn overwegend 'light' users.

De server die ik besteld heb heeft een Xeon 2.8 GHz processor en 2,25 GB geheugen. Nu vraag ik me af of dit voldoende zou moeten zijn of dat ik er goed aan doe om er nog 2 GB extra in te zetten. Ik weet dat Exchange zijn geheugen dynamisch toe eigent en dat ISA vrij geheugen intensief is.

Kan iemand aan de hand van praktijkervaring hier iets over zeggen? Volgens de systeemeisen van SBS zou 384 MB voldoende moeten zijn. :)

Exchange en Office 365 specialist. Mijn blog.


Verwijderd

Ik heb niet sbs2003 draaien, maar wel Server2003 standard met isa en exchange voor 15 gebruikers (waarvan een 3 tal "intensief"), op een dual p3 1000 met 512mb geheugen. Ik kan niet echt zeggen dat iets traag is aan die server.

2gb lijkt me meer dan voldoende, mits er ook goed snelle schijven bij zijn. Maar in de server die jij gaat krijgen zal danwel scsi of s-ata zitten.

[ Voor 31% gewijzigd door Verwijderd op 20-10-2004 16:57 ]