Toon posts:

Mailserver in o.a Clark Connect

Pagina: 1
Acties:
  • 42 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik zal even de situatie uitleggen. Ik moet voor een opdracht op mijn stagebedrijf een goede nieuwe router zoeken. Ze willen echter wel een linux server in de trand van ipcop of clark connect. Echter ze hebben wel een paar eisen. VPN, e-mail server, firewall.

Mijn mening is dus dat ze het huidige exchange niet echt kunnen vergelijken met een mail servertje zoals in clark connect. Ben nu al een tijdje aan het zoeken op internet en dit is eigenlijk mijn mening. Mijn begeleider is echter van mening dat de verschillende pakketen van linux ook een goede mail server kunnen bieden die voor hun van belang is.

Maar wat is jullie mening/ervaring over dit.

Mischien nog wat verdere informatie. De mail server is dus voor een bedrijf. Ongeveer 15 mensen hebben toegang tot de mail server om hun mail op te halen. Tevens moet er de mogelijkheid zijn tot een gedeelde agenda waar verschillende vrije dagen en afspraken in kunnen worden gepland.

Verwijderd

En wat heb je zelf allemaal al uitgezocht? Sorry, maar ik zie alleen maar "ik heb een stageopdracht en mijn begeleider wil dit en dat en wat weten jullie daarover?".

Ik stel voor dat je eerst zelf eens een aantal pakketten en andere software gaat proberen en dan zelf een soort eisenlijst gaat bijhouden en gewoon net zo lang vergelijken tot je iets hebt waar je tevreden over bent. Er zijn zát mailserver-pakketten te vinden en ik denk dat jij daar nog niet eens een keer naar gezocht hebt.

Dit topic is gesloten.