Toon posts:

Vraagje over aansluiten mobo, minimaal vereiste connectors

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik kreeg het vandaag maar niet voor elkaar op de kopjes van de case in de connectors van het moederbord te steken, ofwel ging de pc vanzelf aan bij het insteken van de stekker, ofwel bleef het power ledje branden maar deed de knop niets. Kan er iemand me zeggen welke knopjes ik minimum moet aansluiten om pc te laten werken? Is dit enkel de power switch? of moet je de led's ook aansluiten?
Ik weet dat het een newbie vraagje moet lijken :s

  • Osiris
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
LED-jes zijn niet noodzakelijk. Sterker nog, niets is noodzakelijk. Eventueel kun je je (ATX) PC ook aankrijgen door de "power"-knop-pinnetjes even te verbinden met bijv een paperclip :)

Verwijderd

Topicstarter
dus ik moet enkel die power_switch aansluiten en dan zou ik de pc moeten kunnen starten via de powerknop?

  • Osiris
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
Jep

  • Palomar
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online
Ik zou es beginnen met helemaal niks aan te sluiten en de pc aan te zetten dmv de 2 contactpuntjes voor de powerknop even kort te sluiten met een schroevendraaier. Dan sluit je iig uit dat je het verkeerd hebt aangesloten (voor zover dat mogelijk is....) of dat de powerknop kapot is.