Toon posts:

[XP met Sophos] autoexec.nt foutmelding

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Wij hebben op het werk een Sophos Anti virus cd. Alles legaal etc, en wij mogen van Sophos de cd's kopieren en verspreiden onder onze medewerkers.

Ze brengen dan later de CD-RW trg, en als er weer een nieuwe update uitkomt (oktober bijv) dan haal ik de CD-RW leeg, en plaats ik de nieuwe Sophos Anti virus erop.

Nu heb ik bij verschillende cd's en gebruikers die Windows XP draaien al meerdere keren gehad dat ze deze melding kregen :
16-bits Windows-Subsysteem

c:\windows\system32\autoexec.nt
Het systeembestand is niet geschikt voor MS-DOS en Microsoft Windows-toepassingen. Kies sluiten om de toepassing af te sluiten..
Nu heb ik al een en ander gezocht op got, google en sophos site zelf. Maar kom er niet uit.

Iemand een oplossing?

Verwijderd

Dit heeft met SP2 te maken. Heb ff op google gezocht voor je en vond het volgende linkje http://forums.devhardware.com/showthread.php?p=301811

Hopen dat het je iets helpt met je probleem

  • Postman
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 15-08 20:11
The power of Google compels you: http://support.microsoft.com/?kbid=324767

  • Elektronicanet
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 10-08 16:26

Elektronicanet

Leds do it!

Dus even je autoexec.nt naar de c:\windows\system32 map kopiëren :)

Nederlander in België