Toon posts:

[TFT touchscreen] Serieel naar USB werkt niet

Pagina: 1
Acties:
  • 154 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Dag dames heb een probleempje en help jullie hulp nodig

Situatie:
Heb een compaq D500 slimline computer gekregen van iemand (celeron 1300 20gbhd winxp) zitten alleen USB uitgangen op het apparaat dus geen com/ps2 oid.

Heb een 12.1 inch tft touchscreen schermpje en het touchscreen gedeelte werkt via een compoort, dat gaat dus niet werken

Nu heb ik van sweex (sweex?? ja sweex ja) een USB to Serial adapter cable gekocht. Deze geinstalleerd en idd krijg ik bij mn apparatenbeheer bij poorten netjes een compoort te zien(Profilic USB to Serial) Com port(com3) Deze lijkt dus naar behoren te werken.

Echter wanneer ik het scherm aansluit herkent de installatiesoftware geen touchscreen controller op die com3 poort of andere poorten. De drivers/software wordt wel geinstalleerd. Als ik na de installatie op het scherm tik dan verspringt de muiscursor wel sporadisch alleen niet naar waar ik klikte.

Ik heb het scherm op een andere PC met wel een seriele aansluiting getest en hierop werkte het scherm wel. ALs ik de USB-Serial cable gebruik werkt het dus weer niet net als op het compaq systeempje. Ik heb op GOT een topic gevonden over iemand die het wel is gelukt alleen dit topic is al heeel oud en de gene die het is gelukt heeft geen email oid in zn profiel staan.

wie o wie kan mij helpen

Verwijderd

Hoi Ton,

Vreemd ik gebruik ook een Sweex USB naar Serieel bij mijn 12,1 touchscreen en alles werkt hier perfect.

Ik zou ook niet weten wat je fout doet.

Je kiest bij het instaleren wel voor de seriele aansluiting?

  • SyS_ErroR
  • Registratie: Juni 2002
  • Nu online
Je hebt toch van die kleine kaartjes met een serieele poort erop? (even ervan uitgaande dat je wel een slimline pci kaart kwijt kan..

Verwijderd

Topicstarter
kan helemaal geen PCI kaartje in het systeem ook geen mini PCI tis echt een lekker klein kastje

Ik heb hem geprobeerd met Windows 2000 en WinxP sp2 maar beide werken niet.

BTW Welke driver gebruik jij voor de kabel? er staan er 3 op de CD die ik erbij kreeg

owja: ik kies idd voor de seriele verbinding

[ Voor 9% gewijzigd door Verwijderd op 10-10-2004 18:58 ]


Verwijderd

Zat er een cd bij die converter? Volgens mij niet bij die van mij.
Heb nog even gezocht maar kon niks vinden.

Ik heb gewoon de Prolific-driver geinstalleerd en het werkte.

Misschien moet je eens een andere proberen:

http://www.ramelectronics...03/wd_pl2303_v1.5.0.0.zip

Deze heb ik geinstalleerd, daarna Touchware en het werkte.

Verwijderd

Topicstarter
jup bij die van mij wel met drivers voor ongeveer 20 verschillende apparaten van sweex.

Nou goed heb het +- 5x geprobeerd volgens jou manier en helaas krijg hem niet aan de praat. ook een muis via serieel geprobeerd en die gaf ook geen kik dus morgen maar even gaan omruilen voor een andere

ben benieuwd of ie dan wel werkt

Verwijderd

Topicstarter
Heb een nieuwe kabel gehaald maar hetzelfde verhaal WAT DOE IK FOUT!!!

Ik prik de USB-serieel kabel erin installeer de drivers die je me gaf.

Vervolgens installeer ik touchware maar die ziet weer geen touchscreen device!!

Heb je de instellingen van de compoort moeten wijzigen oid?
Pagina: 1