Ah, dat vind ik al heel positief om te horen, dat jij datzelfde probleem ook hebt gehad!
Het grootste probleem is, dat ik al die dingen remote beheer (ssh), en dat na een reguliere kernel upgrade (naar 2.4.xx, op mijn eigen testserver) de meeste devices niet meer herkend werden. Ik stond toen voor de keuze om met de 2.2.20 kernel verder te draaien of per server op lokatie de zaak te gaan upgraden en hopen dat dat allemaal goed zou gaan. Ik heb het dus zo gelaten, vooral omdat Debian Stable nog steeds veel gebruikt wordt voor servers in lastige productieomgevingen.
Op zich werkt alles verder heel goed, die verkeerde schijfgroottes is eigenlijk het enige lastige punt. En de security updates worden nog steeds ook voor stable gemaakt. Ik moest alleen testing toevoegen om ook alle gevraagde functionaliteit te kunnen bieden. En op zich zou dat gewoon goed moeten gaan. De eerste productieserver draait ook al een paar jaar prima, zonder downtime.
Ik test ook alles eerst op mijn eigen server, en het gebeurt wel eens, dat er een update binnenkomt die er voor zorgt dat er dan dingen niet meer (goed) werken, dus ik ben er nogal huiverig voor om naar kernel 2.6.x en unstable over te gaan. Het bevalt me prima dat ik alles remote via ssh kan beheren, ik heb liever niet het risico dat ik er regelmatig naar toe moet gaan om dingen te herstellen.
Waarschijnlijk zal dat wel meevallen, maar denk je dat het mogelijk is om dat probleem op te lossen zonder alles te upgraden naar de nieuwste unstable versie?