Toon posts:

[Voltmod Radeon 9800XT] Guides kloppen niet

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Beste tweakers,

Ik heb een ASUS Radeon 9800XT en omdat deze voor geen ene meter wil overclocken, wil ik hier graag een voltmod op doen. Nou moet ik eerst het voltage zien te meten, ik heb daarvoor al meedere guides doorgekeken, maar het punt waar ik het voltage zou moeten meten ontbreekt op m'n kaart. :/ Ik heb inmiddels ook al op GoT gezocht, maar weinig zinnigs kunnen vinden.

Afbeeldingslocatie: http://www.rojakpot.com/article/ATI/9800XT_VMod/voltage_point_small.jpg

Dat punt heb ik dus niet, op de foto zitten hele rijen van die puntjes, bij mij zitten op die plaats maar 3 puntjes, die geen van drieen metaal hebben, dus daar valt niks door te meten.

Ik hoop dat meerdere mensen met een ASUS Radeon 9800XT mij hierbij kunnen helpen.

Verwijderd

Ati reference - back / Ati reference - front
Asus 9800XT - back / Asus 9800XT - front

Asus 9800XT - back (2)

http://www.digit-life.com/articles2/radeon/asus-ati.html

Ik zie het probleem niet? Post anders eens een foto van jouw kaart :)
Of heb ik een vergrootglas en een sterkere bril nodig?
Ik een andere bril... Het is al laat :D

[ Voor 115% gewijzigd door Verwijderd op 03-10-2004 13:40 ]


Verwijderd

Topicstarter
Mijn kaart is hetzelfde als die ASUS 9800 XT die jij net gepost hebt.

Maar als je dus in het gebied bij de schroef van het slotplaatje op zoek gaat naar het voltage-checkpoint (zoals aangegeven in het plaatje in m'n eerst post), vind je dat niet op mijn ASUS kaart. Of heb ik een vergrootglas en een sterkere bril nodig?