Toon posts:

Fifa 2004 start niet

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Het volgende probleem doet zich voor na installatie van een officiele Fifa 2004 versie. Het spel start na de installatie probleemloos. Echter, wanneer de computer uitgeschakeld is geweest en het spel opnieuw opgestart wordt doormiddel van het desktop icoon, werkt het spel niet meer. Zonder enige foutmelding wordt de opstart procedure afgesloten en keert terug naar windows.

Fifa 2004 is geinstalleerd op een laptop (Compaq Presario 2557EU), deze voldoet ruim aan de systeemeisen. De Fifa 2004 installatie is uitgevoerd na een driver update. XP home is het besturingssysteem.

Iemand suggesties?

Verwijderd

->> sp problemen en vragen hoort deze eerder denk ik.

Verwijderd

Topicstarter
Ik zou de post nog graag willen verplaatsen, maar dat lukt niet. Het forum geeft dan een foutmelding over 'dubbele plaatsing' van een post.

Iemand een suggestie voor mijn werkelijke vraag!!

  • Crash
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 19:37
Schopje naar SPV :)
Verwijderd schreef op 26 september 2004 @ 14:24:
->> sp problemen en vragen hoort deze eerder denk ik.
Ga jij Topic Reports: hoe werken ze nou voor de user en de crew? nog maar eens heel goed doorlezen. Een volgende keer heb je een OW te pakken, want dit draagt echt totaal niks zinnigs bij :{

[ Voor 91% gewijzigd door Crash op 26-09-2004 15:33 ]


  • Polycom
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 18:18

Polycom

Poes van goud

* Doe maar gewoon :Z *

[ Voor 79% gewijzigd door Verwijderd op 26-09-2004 18:20 ]


  • Virgil
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 29-08 02:10

Virgil

We're not alone

Probeer eens te patchen naar de nieuwste versie.

Ik was heel, heeeel vroeger SeRRveR

Pagina: 1