Toon posts:

IBM T23 Scherm of Power probleem, niet helemaal zeker

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hoi,

Ik zit met het volgende probleem waarbij ik wel hulp zou kunnen gebruiken:
Het scherm van mijn IBM T23 wordt zo nu en dan weleens donkerder wat vergezeld gaat met een piep. Na een tijdje wordt 't scherm weer normaal met een piep.
Kenmerken:
- Dit probleem speelt alleen wanneer het aangesloten is op de adapter zowel met als zonder batterij.
- De piep is hetzelfde als de piep die je hoort als je de adapter erin doet of eruit trekt.
- (Win2K/XP)Wanneer het scherm donkerder wordt, wordt de powercord icoontje in de systray een batterij icoontje en andersom als het weer lichter wordt. Als de adapter is aangesloten zonder batterij kan het icoontje dus een batterij zijn alsof ie daarop werkt terwijl dat niet zo is.
- De tijd tussen het lichter<->donker worden lijkt willekeurig. Soms gaat het een uur goed, soms lijkt het scherm wel gewoon te knipperen en hoor je constant piepen.
- Het komt zelfs voor in BIOS mode, dus het lijkt OS onafhankelijk.

Nu kan de piep wel uitgezet worden en kan het scherm zo ingesteld worden dat het niet donkerder wordt wanneer het op de batterij werkt in het BIOS maar aangezien ik niet de symptomen wil bestrijden zoek ik een oplossing.
Ik dacht zelf aan een adaptor probleem maar ik kan 't helaas niet testen met een andere.
Jammer genoeg kon ik er niets over vinden met de search.
Heeft er iemand enig idee hoe ik dit op kan lossen?

Verwijderd

Topicstarter
Niemand een idee? :'(
M'n batterij wil nu na een format om een of andere reden helemaal niet meer laden on a sidenote :(