Toon posts:

Werkstation mag geen netwerkverbindingen meer maken.

Pagina: 1
Acties:
  • 51 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
In een domein heb ik een server met een stuk of 8 werkstations (allemaal XP) die via de policies 2 netwerkschijfjes toegewezen krijgen.

Nou werken op één van de werkstations van de een op de andere dag die netwerkschijven niet meer. Als ik de verbindingen opnieuw probeer aan te maken via 'net use' dan krijg ik de volgende melding:

"Er kunnen op dit moment niet nog meer verbindingen met deze externe computer worden gemaakt omdat het maximum aantal verbindingen voor de computer is bereikt."

Als ik nou in de eventlog kijk van de server dan zie ik het volgende:

Event ID: 201
"No licence was available for user DOMEIN\COMPUTERNAAM using product SMBServer 5.2. Use Licensing from the Administrative Tools folder to ensure that you have sufficient licenses."

Nou, dat lijkt me opzich wel duidelijk.. gewoon licenties toevoegen. Maar ik heb dat hele SMBServer nooit eerder gezien en als ik bij Licensing kijk op de server (Win2003) dan staat ie er ook helemaal niet bij. Hoe kan ik het aantal licenties dan verhogen?

[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 21-09-2004 15:47 ]


Verwijderd

Topicstarter
Ahummm.... sorry ik heb het al. Sluit deze maar.
damn

Ik had niet ver genoeg gekeken bij de Server licensing, die had er 8 reached en ik had er maar 5.. even op 20 gezet en toen deed ie het weer.


dusssssss

Verwijderd

Dusch.

Dit topic is gesloten.