Toon posts:

FireFox vertraagt laden webpagina's

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Heb sindskort een vreemd probleem met Mozilla FireFox 0.9.3. Bij het openen van een aantal Tabs laden de webpagina's netjes totdat ie een of andere timeout krijgt en alle tabjes wachten op het laden van webpagina;s. Dan na een minuut ofzo gaat ie verder met laden. Paar keer klikken weer alles timeout...wachten wachten .. poef...weer verder met laden.

Heb niks gewijzigd en alles werkte nog prima vandeweek...snap er niks van..
IE laadt wel netjes webpages dus ligt blijkbaar niet aan Netwerkkaart etc..

  • oheng
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 19-08 00:31
ja, had ik ook met 0.93... Ik heb nu 1.0 preview en dat is beter. Gewoon van www.mozilla.org halen.

Verwijderd

Topicstarter
Net 0.10RC erop gezet, maar nog steeds hetzelfde.....pagina's laden ff...en dan kun je weer een tijdje wachten...

  • Br@m
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Ik begrijp dat dit alleen met FF is?

Je hebt net de laatste versie erop gezet, maak ook eens een nieuw/schoon profiel aan. Dat doe je door het volgende commando: firefox.exe -p

Garmin NUVI 300 - ACER Aspire 5102WLMi


Verwijderd

Firefox wacht standaard een aantal seconde voor het een pagina toond, omzo op de achtergrond wat data binnen te halen van de website die je bezoek. Dit is een waarde in de about:config dit je kunt aanpassen als je wilt als het zin heeft is weer iest anders

Verwijderd

Topicstarter
Dat FF websites eerst binnenhaalt en dan pas rendert weet ik, maar 1 a 2 minuten wachten is niet de bedoeling.
Zal eens een nieuw profile aanmaken...nog steeds geen succes...

  • oheng
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 19-08 00:31
edit:
reactie verwijderd, was niet de oplossing

[ Voor 87% gewijzigd door oheng op 17-09-2004 10:36 ]


Verwijderd

Topicstarter
Ook na aanmaken nieuw profiel om de zoveel minuten moet ik wachten op het laden. Alle tabjes zijn aan ut laden maar gebeurd niks. Kan haast niet aan FireFox liggen lijkt me alleen msn, emule, ie, ze werken wel allemaal goed.

Net ff 1.0 eraf geknikkerd en 0.9.3 er weer op..maar nog steeds zelfde probleem ..
Pagina: 1