Toon posts:

c# combineren met wap?

Pagina: 1
Acties:
  • 28 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Wat ik me laatst af vroeg is of dat het eigenlijk mogelijk is om applicaties in c# te combineren met WAP??

Want ik wilde hier eigenlijk gaan beginnen maar is het uberhaput mogelijk??

Ik ben van plan om een applicatie te schrijven voor de mobiele telefoon voor wap :)

  • Woy
  • Registratie: April 2000
  • Niet online

Woy

Moderator Devschuur®
Ja dat is mogelijk. Je kan dan het beste naar ASP.NET kijken. Vanaf het 1.1 framework zitten er standaard mobile controls in het framework die ook met wap werken.

“Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.”


  • gorgi_19
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 19:24

gorgi_19

Kruimeltjes zijn weer op :9

Kijk eens naar de Mobile Controls :) Verder moet er met Google / asp.net ook wel een en ander over te vinden zijn :) IBuySpy portal heeft bijvoorbeeld ook standaard ondersteuning voor mobiele telefoons :)

Deze doe ik in ieder geval dicht, aangezien ik sterk betwijfel of er iets anders gaat komen dan een opsomming van tutorials :)

Digitaal onderwijsmateriaal, leermateriaal voor hbo


Dit topic is gesloten.