Macintosh Color Classic

Pagina: 1
Acties:
  • 44 views sinds 30-01-2008

  • Japie.G
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 10:55

Japie.G

Colour Classic

Topicstarter
Hallo!

We zijn hier het huis aan het opruimen en we kwamen weer eens de oude mac color classic tegen. Al verschillende malen over gehad om dat ding gewoon weg te doen naar verzamelaar of iets dergelijks. Nooit echt van gekomen. Nu wil ik hem toch wegdoen. Ik vroeg me af of 50 euro een redelijk bedrag is voor het volgende:

MAC Color Classic
MAC tbord(extended)+muis
Extra HD (SCSI)
Losse Caddy CD-Rom drive (SCSI)
Phertron drive (soort ZIP/minidisc idee ofzo)
Gravis joystick
Apple ImageWriter II
MacOS 7.2 geloof ik

Afbeeldingslocatie: http://www.vluggejapie.nl/@gotpics/apple.jpg

Alvast bedankt voor de reactie!

Renault Scenic E-Tech EV - PV-Output - 48kWh LiFePo4 op 15kVa Victron systeem


  • Xfile
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 15-12-2025
Het is wat iemand ervoor wil geven.

Hier wat prijsindicaties http://www.tweedehandsmac.nl/ .

Whereof one cannot speak, one must remain silent.


Verwijderd

ik weet niet of dit de bedoeling van het forum is maar daar hou ik me verder ook niet mee bezig :P :)

ik vind 50€ erg weinig, ik vind dat je er wel 100€ voor kan vragen :) ik ken iemand met het zelfde wat jij aan bied iets minder zelfs alleen de printer en de mac met tb en muis voor 175€ nu is dat misschien wel heel erg duur, maar het is wat de gek er voor geeft het :P

  • Zwerver
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Mjah, laat ik me even aansluiten bij Qorne, het is hier geen prijsvergelijking.nl of tweedehandsmac.nl en deze gaat dan ook dicht.

Woonachtig Down Under. Ik negeer je insults niet, maar tegen de tijd dat ik ze lees zijn ze meestal niet relevant meer


Dit topic is gesloten.