In het artikel over de gehackte KPN site.. ik postte dat het wel erg dom is van de KPN dat ze juist die site blijkbaar niet goed beveiligd hadden. Ik begin die betreffende post met 'ok, ze moeten die hacker ophangen, maar ..' gewoon om de discussie dat het de hacker is die iets fout doet te voorkomen.
Hier wordt (naar mijn mening uitermate dom) op geantwoord:
http://www.tweakers.net/r...=Posting&ParentID=1123567
Dat antwoord ik dan ook:
http://www.tweakers.net/r...=Posting&ParentID=1123802
Misschien dat ik te snel aan de bel trek, in dat geval mijn excuses.
Hier wordt (naar mijn mening uitermate dom) op geantwoord:
http://www.tweakers.net/r...=Posting&ParentID=1123567
Defacende hackers zijn geen helden. Als er al 'helden-hackers' zijn, zijn het de mensen de de hack melden maar voor de rest niets doen. Defacen is lame, ontzettend lame.Ophangen? Blaat eens even niet zo dom.
We zijn deze hacker best wel veel dankbaar. Zonder hem of haar zou iedereen (ISPs, KNP, overheid) onterecht vertrouwen hebben in deze niet zo slimme dienst, die dubbel onveilig blijkt te zijn ook.
'Hackers' die DDoS attacks doen zijn enzo zijn lame, dit soort hackers zijn eerder helden.
Ik ben overigens blij dat er in Nederland toch één ISP is die het begrijpt, Xs4all.
Dat antwoord ik dan ook:
http://www.tweakers.net/r...=Posting&ParentID=1123802
Tot mijn verbazing staat de 1e reactie op +2 inzichtvol, en de laatste op 0 overbodig. Naar mijn mening kloppen die moderaties niet, vandaar dat ik hier post.Blaat jij even niet zo dom. Een hacker dankbaar zijn, komop zeg.
Jij bedankt de dief dus ook die jouw fiets steelt als je hem per ongeluk niet op slot hebt gezet? Of je portomonaie jat als je even niet oplet?
DDoS attacks is wel het laagste van het laagste, maar een defacement komt er dichtbij. De helden waar jij het over hebt, zijn de mensen die het melden zonder iets te vernaggelen. Niet dit soort knapen die 'ik owns' op je site zetten.
Misschien dat ik te snel aan de bel trek, in dat geval mijn excuses.