Ik heb net een nieuw systeem gekocht met de meest prachtige onderdelen, alleen ben ik een beetje genaaid, want ik heb een floppydrive van 40.8 Gb!!! Ik heb de MSI K7T Pro 2-A een AMD 1100 en een Samsung 40.8 Gb (FDD) HDD. Het probleem is dat de HD niet vooruit te branden is! Hij wordt gezien als een ATA100 (wat i ook is), maar is traag als de t*ring. Nou heb ik van meerdere mensen gehoord dat zij hetzelfde probleem hebben. Heeft iemand hier een oplossing voor?! Zo ja...wacht niet en laat het mij weten (krijg namelijk bepaalde neigingen
)
een floppydrive van 40,8 gb ? ik neem aan dat je de hard-disk bedoelt. Welk OS draai je en met welke bestandsindeling ? Fat16/32/NTFS ? meer details..
Je brengt me helemaal van mijn abrikoos.
Verwijderd
He das ook toevallig, heb net een post weggezet onder "lage snelheid op MSI k7t pro2a" Ik heb geen ATA 100 maar 66 en met sisoft krijg ik geen hoge cijfers. Heb jij nog software geinstalleerd voor je HD?
Ik draai onder windows ME fat 32
Ik draai onder windows ME fat 32