Is dit lowdensity SD-RAM?

Pagina: 1
Acties:

  • Naj_Geetsrev
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 21-07-2025
Mijn Cyrix-200 systeempje doet dienst als server en had eerst alleen 32mb edo. Nu heb ik een reepje 64MB SD-RAM gekocht, alleen blijkt het dat het moederbord alleen low-density geheugen ondersteunt, wat dat reepje dus niet was.

Nu heb ik op Fok! een reepje gevonden (namenlijk de Kingston FVR8X64EDO-B/64 168 pin.), mijn vraag is, is dit low-density SD-RAM? Op Google kan ik niks vinden namenlijk. En ik dacht misschien is hier iemand uit het stenentijdperk die nog wat verstand heeft van antiek geheugen. :).

Link Fok! topic: http://forum.fok.nl/topic/596021

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 21:01

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

Ahum... bekijk die code eens goed: FVR8X64EDO-B/64

Dit is dus een 168p EDO DIMM :z

Als je niet post welk moederbord je hebt kan ik moeilijk ruiken wat die manual bedoelt met low-density, maar ik vermoed dat hij dus maximaal 16Mb (=2MB) SDRAM chips kan slikken. Aangezien er normaal maar 16 chips op een DIMM kunnen, moet je dus zoeken naar reepjes met 16 stuks 16Mb chips, voor een totaal dus van 32MB

Veelal kom je op zo'n moederbord verder als je 4x 32MB EDO SIMMs erin prikt...

Oslik blyat! Oslik!