Toon posts:

[PHP] PHP 5.0 + Apache 2.0 + PHPMyStats oid

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
mijn server draait op Apache 2.0; dit is een gewone standalone versie. dit is geinstalleerd in de c:\program files
nu wilde ik gebruik van phpmystats (of iig zo'n soort ding, als iemand goeie alternatieven weet?). dus ik download PHP 5.0 en installeer het gewoon in de root van C:
ik kan nergens vinden hoe je dat phpmystats moet installeren dus ik denk: alles wat gezien moet worden via de webserver moet in /htdocs, dus ik extract het daarheen maar als ik dan http://192.168.1.4/phpmystats/index.php doe zie ik helemaal niks...

wat gaat er allemaal mis

  • coubertin119
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 20-08 15:43
Je URL is intern. Die kunnen wij dus niet bekijken om het eventuele probleem te constateren.

Heb je al een simpele Hello World geprobeerd, om te kijken of PHP wel werkt? Heb je je Apache al gereboot en stuff?

Skat! Skat! Skat!


Verwijderd

Topicstarter
nu staat dus onder C het volgende:

C:\PHP5\ met daarin de goede bestanden.

als ik nu http://192.168.1.4 doe krijg ik gewoon me sukkelige webpagina te zien. weet ook niet wat ik moet doen om die php test pagina te krijgen want er staat niks in HTDOCS.

extern: http://81.59.174.250

apache is al gereboot

[ Voor 5% gewijzigd door Verwijderd op 04-09-2004 16:24 ]


  • Bjk
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 20:15

Bjk

<?PHP
phpinfo();
?>

Verwijderd

Topicstarter
http://81.59.174.250/test.php

:S dr klopt geen fuck van volgens mij....

zo loop ik dus ALTIJD te kloten met PHP, nooit lukt er eens wat :( })

[ Voor 35% gewijzigd door Verwijderd op 04-09-2004 16:36 ]


  • gorgi_19
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 28-08 15:58

gorgi_19

Kruimeltjes zijn weer op :9

Ziet er erg uit als configuratieprobleem :)

* gorgi_19 gooit het topic richting Software Algemeen

>> Software Algemeen

Digitaal onderwijsmateriaal, leermateriaal voor hbo


  • Bjk
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 20:15

Bjk

Haha nee, volgens mij niet. Voor zover ik weet is een PHP5 installatie ongeveer hetzelfde als een PHP4. Hier een zeer goede tutorial:

http://www.vanwijhecons.nl/portaal/

Succes :)

  • G33rt
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 22-06-2022
DaMasterPNut, heb je apache wel ingesteld dat PHP-files geparsed worden? :)

Bjk, de documentatie is heel duidelijk over PHP en Apache: kijk zelf. Een hele tutorial is gewoon overdone, want apache werkt prima. Ik durf te wedden dat de TS vergeten is httpd.conf goed in te stellen :)

[ Voor 65% gewijzigd door G33rt op 04-09-2004 16:43 ]


  • [BoSS]
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 21:28

[BoSS]

Geen woorden maar daden!

Probeer anders eens een WinLAMP-installatie. Is makkelijk voor een beginner, en werkt perfect, inclusief Apache 2.0, MySQL en PHP5. Zie http://sourceforge.net/projects/winlamp/ voor het downloaden van de installatie.

20x 170 Wp (Solar Frontier) op ZZO / 54 graden


  • G33rt
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 22-06-2022
B_O_S_S schreef op 04 september 2004 @ 16:40:
Probeer anders eens een WinLAMP-installatie. Is makkelijk voor een beginner, en werkt perfect, inclusief Apache 2.0, MySQL en PHP5. Zie http://sourceforge.net/projects/winlamp/ voor het downloaden van de installatie.
Waarom met een kanon op een mug schieten? Echt, wat basic configgen dat je letterlijk _overal_ kan vinden, en zeker in de PHP manual gaat werken. Die installers zijn niet flexibel, en zo leer je het natuurlijk nooit :)

Sowieso is dat pak smerig, want het gebruikt PHP5.0.0: dan is je HTTP-authentication dus mooi broken.

[ Voor 9% gewijzigd door G33rt op 04-09-2004 16:48 ]

Pagina: 1