Pentium 3 of duron

Pagina: 1
Acties:

  • The Dolf
  • Registratie: November 2000
  • Niet online
Ik moet kiezen tussen een duron 700 + silverado koeler + MSI 6330 Turbo en een P3 600 + asus mobo. Welke moet ik kiezen?

Ik heb al 256mb 133Mhz Mushkin en 2* 20gieg Maxtor 7200 rpm HD's

Gezocht!
Samsung 1TB HD103SI printplaat
Router
If everything seems to be going well, you have obviously overlooked something


Verwijderd

Das toch duuidelijk als ge de prijs beziet , den Duron ofcourse (wel zien da ge een MSI Pro2 hebt , anders zijde geneukt) . Duron is ook met multiplyer te overklocken en de P3 niet , en met zo'n Silverado moet zo'n OC vet lukken !

  • Geert
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 10:43
hmmz geen dubbelpost met PHP?

This message was sent from a galaxy far, far away.


  • Geert
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 10:43
Op donderdag 28 december 2000 13:23 schreef PePiEnCoCkiE het volgende:

[..]
persoonlijk zou ik voor de duron gaan met een beetje geluk haal de de 1 ghz wel en omdat je toch al 2 (identieke?) hd's hebt zou ik ipv die msi een Abit KT7-RAID nemen(!) :9~
edit:

spelvaut

This message was sent from a galaxy far, far away.


  • HaaZ
  • Registratie: Oktober 2000
  • Nu online

HaaZ

Dat wel natuurlijk...

duron... veel goedkoper en nog sneller ook.... kun je later ook nog een leuke 1200mhz athlon van maken...

Watch reality into the eyes. Dare to face it, walk towards it, through it and be curious to see what's behind it - HaaZ


  • The Dolf
  • Registratie: November 2000
  • Niet online
Ik krijg het mobo van een kennis van mij. Hij zei dat ik beter kan wachten tot de MSI turbo uit is. Omdat ie raid (promise chipje ipv zo'n bagger highpoint)en een 266mhz ondersteunt.

Gezocht!
Samsung 1TB HD103SI printplaat
Router
If everything seems to be going well, you have obviously overlooked something


  • IceStorm
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 30-08 22:21

IceStorm

This place is GoT-like!!!

Duron.. heel duidelijk... Sowieso sneller ;)

Verwijderd

Das war , maar als je dan een nieuw mobo koopt , zie dan wel dat hij DDR en SDR Ram-geheugen ondersteund , anders moet ge da nog kopen of moet ge later een nieuw mobo kopen als ge wilt upgraden ! en me de RAM-prijzen nu ist de moment om in te slaan !
Pagina: 1