Toon posts:

Wifi 1 pc 1 notebook , telenet MONO ... ?

Pagina: 1
Acties:
  • 30 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Uitleg: Ik heb telenet internet MONO, ik heb 1 pc, en 1 laptop , mijn kabelmodem staat in de garage,.
Ik wil mijn bedrade internet met mijn pc behouden , omdat ik dan anders de router via de kabelmodem in de garage moet verbinden, en dat is dus veel te traag . . . Ik wil alleen draadloos internet met de laptop, .
Ik heb mono abonnement, ik weet dat het mogelijk is om met de 2 computers tegelijk op internet te kunnen...
Maar wat heb ik nu allemaal nodig .?
En waar moet wat staan ( router , .. . )

Thanx

  • WPN
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 00:14

WPN

.......................................|------<laptop>
<modem> ----<router>=====
.......................................|------<pc1>

negeer de puntjes

router kan bij de modem staan als je wilt
kan ook ergens anders staan

modem zou ik als je kabel hebt zo dicht mogelijk bij de outlet laten staan
bij adsl maakt het volgens mij ook niet uit waar de modem staat

natuurlijk zijn er wel uitersten van kabellengtes maar die bereik je niet in je huis denk ik zo, tenzij je iets extreems doet (of gewoon een mega kast van een huis heb)

[ Voor 101% gewijzigd door WPN op 29-08-2004 21:38 ]

Als ik denk zoals ik dacht, dan doe ik zoals ik deed, als ik doe zoals ik deed, dan denk ik zoals ik dacht! Cogito Ergo Sum


Verwijderd

Topicstarter
Dus de pc1 staat helemaal boven ,we hebben 2 verdiepingen, de modem staat helemaal beneden in de garage...
als ik de router bij pc1 zet, en de directe kabel van modem naar pc1 bij pc1 laten, en gewoon een split kopen die de kabel naar pc1 en de router verbind ?
gaat dat ?

  • Koffie
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 07:58

Koffie

Koffiebierbrouwer

Braaimeneer

Daar hebben wij een mooie FAQ voor : Hoe deel ik Internet ?

Tijd voor een nieuwe sig..


Dit topic is gesloten.