Toon posts:

N6300EP print sever.

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb hier een print server van dynamode. Alleen het probleem is dat ik er geen drivers voor heb op hem te configeren.

Het is een TCP/IP arp (WinNT), & IPX 3 parallel ports print server van Dynamode, maar op het internet kan ik geen informatie vinden waar ik wat aan heb. Hehalve dit B) Arabische ?

In win 2k kan ik hem ook niet instaleren omdat ik niet de standaard ip adres weet van deze print server.

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb al wat programmajte gevonden waar ik de print server mee zou kunne configireren.
Maar waneer het programmatje de print server zoekt dan zie ik het lampje van de print server eventjes knippen. En dan krijg tik de melding dat die geen print server kan vinden :'( .

Mischien heb ik het verkeerde programmatje of doe ik wat verkeerd. Hier had ik trouwens verschillende drivers vandaan gehaald voor de print server; http://www.dynamode.co.il/main-ftp/Print%20Server/

Verwijderd

Topicstarter
Schopje,


Ik heb hem nog steeds niet aan de gang heb ondertussen al een andere netwerk kaart geprobeerd en het ipx,appeltalk,netbeu protcool geinstaleerd maar dat heeft allemaal nik geholpen.


Ik ben toch niet de engsite met een print server of valt dit onder Professional Networking & Servers ?

Verwijderd

Topicstarter
Schopje.

  • Outerspace
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 00:51

Outerspace

Moderator General Chat / Wonen & Mobiliteit

AFX Ghey Edition by HlpDsK

http://www.dynamode.net/drivers/printserv-driv.htm

ik zie net dat die dus niet werkt.

En stuur anders een mailtje : http://www.dynamode.net/contact.htm

[ Voor 9% gewijzigd door Outerspace op 02-09-2004 10:24 ]

Wauw, een sig!


  • Black Hawk
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 03-04 12:13
Met MegaPing kan je het hele netwerk scannen op bijv. aanwezige apparaten (dmv IP-adressen etc.) Hiermee kan je dus het IP van de printerserver zien.

Download MegaPing (Freeware) van onderstaande site

http://www.magnetosoft.com/common/downloads.htm

Wie nooit tijd heeft, kan er niet mee omgaan.


Verwijderd

Topicstarter
Dankje, naar zo iets was ik op zoek. Ik laat het morgen wel even horen of het gelukt is.
Pagina: 1