Toon posts:

Problemen met Asus A7V400-MX mobo

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik heb sinds gister ter vervanging van mijn a7v8x-mx mobo eeen a7v400-mx mobo gekregen. Nu heb ik dit mobo geinstalleerd in mij server en ik heb het volgende probleem. Als ik de pc aan zet krijg ik via de standaard on-board video geen beeld. Nu dacht ik, ik ben niet voor een gat te vangen, ik doe er gewoon een videokaart in, wat is nu het geval, ik krijg nog steeds geen beeld. Verder doen mijn IDE apparaten volgensmij ook vrij weinig want als ik na het aanzetten op bijv het knpoje voor de lade van mijn cd-rom klik gebeurd er niets.

Specs:
Asus A7v400-MX
AMD Athlon XP 2000+
512 mb Valueram pc 2700
WD 80 GB Hard Disk
Standaard CD rom ding.

Verwijderd

Doet uberhaubt iets het wel? gaan de fans draaien, de harde schijf etc? Piept het mobo? Wat gebeurd er wel?

Verwijderd

Topicstarter
fan van cpu draait wel, hoor geen piepjes, en heb ook niet het idee dat de HD iets doet, misschien kapotte BIOS?

Verwijderd

Ik denk eerlijk gezegd dat je cpu niet goed zit, of dat je mobo kaopt is, kan je een van die dingen ergens anders testen?

Verwijderd

Topicstarter
heb ff alles nog een keer ingebouwd voor de zekerheid, en kwam er toen achter dat ik pc speaker was vergeten, en heb ff de ide kabel veranderd. Kom nu op het volgende uit, HDD gaat wel aan, en mobo piept ook, hij geeft steeds lange piepen en dat blijft hij doen en het scherm blijft zwart

Verwijderd

Topicstarter
naja die piepen waren blijkbaar een foute FSB want die heb ik nu veranderd naar 166 en die piepen zijn weg. Maar nog steeds blijft mijn scherm zwart, alleen krijg ik nu ook geen opstartpiepje zegmaar.

Verwijderd

Die lange piepen is een bepaalde code. Kijk op deze site bij punt 19 voor de betekenis: http://www.wimsbios.com/index.htm?/HTML1/faq.html.
Probeer alleen in de bios te komen, dus met alleen cpu, mobo voeding geheugen en tobo, koppel de rest los, dan kan je de belangrijkste factoren uitschakelen
Pagina: 1