Strepen tijdens film

Pagina: 1
Acties:

  • Cocona
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 16-07 16:13
Opstelling: film staat op schijfje, we spelen de film af vanop de laptop naar de tv via een s-video. Zo is het: Afbeeldingslocatie: http://img2.exs.cx/img2/5467/verloopkabeltje.gif

de s-video zit in de laptop en dan met een composiet kabel naar de gele ingang van de tv.

Het geluid word verzorgd door dit:Afbeeldingslocatie: http://img2.exs.cx/img2/4767/audiokabel.gif composieten in de tv en die ene zwarte uitgang in de laptop.

We spelen de films af met BSplayer. De laptop is een Travelmate 660 en heeft geen losse graka maar zo een geintegreerd op het mobo ding van intel. Ik stel de laptop zo in dat het beeld moet verhuizen naar de tv met als instelling: true color: 1024x768. Het is een breedbeeld tv van Philips, natuurlijk geeft dit dan kleine lettertjes die je bijna niet kan zien. Mijn probleem is nu dat ik van die vervelende horizontale strepen zie telkens als ik een film bekijk. Het beeld zelf is goed, maar die strepen zijn vervelend.
Ik dacht eerst dat het was omdat de laptop naast de receiver+cd speler en op de dvd speler stond, dus had ik hem maar op de grond gezet, maar het probleem blijft.

Dus weet iemand een oplossing?


En ja ik heb gezocht, mss niet veel, maar heb het toch gedaan

Specs: http://specs.tweak.to/9454


  • Nibbz
  • Registratie: September 2001
  • Nu online

Nibbz

Postmaster General

Ik heb het zelf ook gehad met mijn eigen pc. Na nieuwe nvidia drivers te installeren, was het probleem helemaal weg. (dat waren trouwens de 45.23 waar ik nu nogsteeds meer werk)

[ Voor 21% gewijzigd door Nibbz op 25-08-2004 19:04 ]

13:37


  • Cocona
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 16-07 16:13
We sloten daarjuist de laptop aan aan een JVC tv(geen breedbeeld) en daar had je geen strepen :?

Was juist dezelfde opstelling als bij de Philips, dus is de philips kapot ?

Specs: http://specs.tweak.to/9454


  • Pixal
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

Pixal

Mijn poes popelt.

of de kabel heeft nu minder last van storing dan in de buurt van de sony...

ik weet ook niet over wat voor strepen je het hebt, das lastig.. is de ene tv 100hz en de andere niet trouwens?

Verwijderd

Strepen op het beeld (als een grijze/lichtere band over het beeld / als rimpelverstoring van het beeld) duid meestal op een aardlus.

Afbeeldingslocatie: http://oege.ie.hva.nl/~admira20/lexinteractive/images/articles/groundloop/ground-loop.bars.jpg

Dat je laptop geen probleem gaf geeft alleen maar extra aanwijzing dat het probleem een aardlus is tussen PC <> coax

Aard je PC zoals het hoort en plaats een scheidingsfilter bij je coax-hoofdaansluiting.

[rml][ EL/CM] Aarden van case noodzakelijk? > JA![/rml]

VB Faq: aarding en storing

[ Voor 13% gewijzigd door Verwijderd op 26-08-2004 08:23 ]


  • DJSmiley
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 30-07 14:12
Ik heb t ook, alleen is het ZO minimaal dat ik me er niet aan stoor (alleen bij grote egale vlakken)

't is bij mij het "doorschijnen" van een TV kanaal. Als ik de coax eruit haal (antenne) en mn DVD als enige aangesloten heb (via scart) dan is het weg, maar heb ik iets ruis in mn beeld.

Probleem zit bij mij in of aardlus, of slechte/te lange kabel. Maar aangezien t me eigenlijk nooit ergert (alleen als je erop let/het weet) heb ik nog geen zin gehad om t verder op te lossen ;)

  • Cocona
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 16-07 16:13
De tv beneden, dus die philips is een 100hz denk ik. Die tv boven is 50hz maar die kan alleen maar de VRT en Canvas ontvangen omdat er geen coditel ligt.

Voor de rest zijn ze alletwee hetzelfde aangesloten op het net. Ze zijn niet alletwee geaard. De laptop stond gistern juist naast de tv en het gaf geen storing.

Ohja die strepen: het zijn dus geen band waardoor je beeld vergrijsd ofzo, het is gewoon doorzichtig en het zijn er zo meerdere op het scherm. Zal effe zoeken naar een prentje

Edit: vind geen prentje :(

[ Voor 4% gewijzigd door Cocona op 26-08-2004 11:27 ]

Specs: http://specs.tweak.to/9454


Verwijderd

Trek je coaxkabel er anders even uit. Als het dan weg is komt het gewoon door een aardlus ;)

  • Cocona
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 16-07 16:13
Ok zal dat dan doen als ik nog naar een film kijk :) Nu geen tijd meer om te kijken naar films omdat ik het druk ga krijgen.

Zal dan hier wel het resultaat neerzetten

Specs: http://specs.tweak.to/9454

Pagina: 1