Toon posts:

[DOOM3][Crash naar Desktop] Opgelost*

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Geachte tweakers!

Ik heb een probleem gehad met Doom 3, waar ik helemaal niets van terug kon vinden op welk forum dan ook... Ik heb het probleem inmiddels gevonden, maar ik wil de oplossing graag met jullie delen.

Probleem: Bij het laden van het menu of het introfilmpje kreeg ik een crash naar mijn desktop met zo'n fantastisch foutenrapport die ik naar Microsoft kan sturen (uiteraard niet gedaan..).

Hardware:
P4 2,8 GHZ
768 MB geheugen (1x 512 MB Kingston en 1x 256 MB Elixir)
Nvidia GeForce Ti4200 128 MB
Terratec Aureon 5.1 Fun Geluidskaart
AOpen AX4G Pro Moederbord

Oplossing:
Ik heb het geheugen reepje van elixir eruit gehaald en hij loopt als een trein... Blijkbaar een geheugenconflict tussen Kingston en Elixir..

Nogmaals, ik heb hier nergens iets over kunnen vinden, dus ik hoop dat dit topic voor jullie nog enige toegevoegde waarde heeft.. ;)

[ Voor 13% gewijzigd door Verwijderd op 24-08-2004 20:26 ]


  • Crash
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 19:37
Even de topictitel verandert :)
Ennuh, een geheugentest dien je eigenlijk uit te voeren voor dat je een topic start ;)

  • Voutloos
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online
Dat lijkt me wel een vrij algemene opmerking. Bij crashes/abnormaal gedrag moet je altijd je geheugen controleren.

En verder weet je het niet eens of het een conflict was. Het kan ook zijn dat de combi op zich wel kan, maar dat dat ene reepje toevallig rot is.
Zonder uitgebreide geheugentest met meerdere opstellingen qua reepjes kan je daar niets over zeggen.

{signature}