[W2K] automatisch toevoegen aan netwerk

Pagina: 1
Acties:

  • Xiliath
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 30-10-2022
Ik ben bezig met het maken van een diskette welke automatisch inlogd op w2k en dan de computernaam aanpast, herstart en de computer aan het domein toevoegd.

Het tooltje om de computernaam aan te passen heb ik al: compname.exe
Link hiernaar staat onderaan.
De computer toevoegen aan het domein kan ik doen via netdom.exe
Dit is een supporttool welke te vinden is op de w2k cd in de support map en te downloaden bij MS.

Tot zover alles prima, maar...
Ik kan nergens op het web een programma vinden welke je na een start-up automatisch op je comp laat inloggen m.b.v. een diskette.
Er zijn wel registry tweaks om dit te doen, maar past niet in mijn verhaal, omdat het niet vanaf start-up via diskette kan.

Als ik dit werkend krijg kan ik al mijn pc's ghosten, daarna disk erin en een paar minuten later staat de pc in het domein.

Iemand enig idee?


http://www.willowhayes.co.uk/download/compname.exe

[ Voor 4% gewijzigd door Xiliath op 23-08-2004 12:14 ]


Verwijderd

kan toch gewoon via answerfile?

  • Xiliath
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 30-10-2022
Verwijderd schreef op 23 augustus 2004 @ 12:17:
kan toch gewoon via answerfile?
Werkt dat niet alleen tijdens een (unattend) install?

  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

Je kan je 'unattended' install zo unattended maken als je zelf wilt in principe - als je dus enkel het automatisch inloggen wilt kan dat ook.

Er is overigens geen manier die ik ken om zonder iets in de registry te veranderen die autologin aan te zetten - die unattended install verandert ook een en ander in de registry namelijk :)

  • Xiliath
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 30-10-2022
yup, maar ik hoopte dat ik vauit dos w2k kon starten (win.exe in 98) en dan login parameters eraan toevoegen.
Helaas gaat dat verhaal denk ik niet op aangezien w2k de dos architectuur achter zich heeft gelaten...
Mocht ik iets vinden dan post ik het hier...