exchange probleem

Pagina: 1
Acties:
  • 54 views sinds 30-01-2008

  • benprint
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 18-07 07:20
hoi
Ik heb een probleem met exchange 2003
alle undeliverable mail word terug gestuurd naar de afzender zonder opgave van reden. terwijl ik wel heb aangegeven send undeliverable mail to postmaster. IK heb de nieuwste service pak voor exchange geinstaleerd.Maar er toen gratis een probleem bij gekregen kan niet meer inloggen in de webmail interface.Misschien herkent iemand dit probleem????

  • leon1e
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 19:09
Hallo Benprint,

Hier op got hebben we de gewoonte dat we eerst zelf een beetje research plegen, daar versta ik ten eerst het duidelijk omschrijven van je probleem onder en als tweede het eerst zelf zoeken na een oplossing. Met het topic wat je nu start kan ik werkelijk niks mee, en de rest van de bezoekers ook niet die je eventueel willen helpen. Gisteren heb je [rml][ Exchange] catchall[/rml]/ gestart als topic deze was ook al magertjes als topic start en daar geef je ook nog steeds geen informatie.

Ik ga dit topic nu sluiten, en je mag nog een keer een topic starten als je voldoet aan de voorwaarden zoals in de faq: Software Algemeen: Beleid

Dit topic is gesloten.