Toon posts:

[XP] Programma's die niet meer mee opstarten

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo

Weeral heb ik de deskundige raad nodig van 1 van jullie.
Probleem is het volgende: mijn pc start perfect normaal op en windows ook, systeem draait echt stabiel. Het rare zijn enkel mijn opstartprogramma's ;(
bijvoorbeel: (iemand onder jullie zal wel logitech draadloze desktop hebben) normaal start de Itouch-configuratie mee op waardoor dat die functietoetsen enzo werken. Nerges zie ik daar dat icoontje van verschijnen in mijn takenbalk, maar zou het toch lopen als ik mij "lopende processen" nacheck. Hetzelfde geldt bv voor mijn telemeter, redline util & deamon tools (om er een paar te noemen :) )
Nu heb ik via het commanda "msconfig" eens nagekeken of deze wel werkelijk mee booten, en jawel .. ze zouden mee booten. Als ik deze nu allemaal uitschakel en trug inschakel en dan heropstart, starten ze wel mee op. Maar als ik dan trug boot starten ze weer niet meer mee op.
Ik heb ook al mijn services nagekeken en deze staan nog op automatisch.

Heeft iemand dit probleem al gehad?
Ik kan er namelijk bijna geen info van terugvinden op de meeste supportwebsites (of mss zoek ik niet goed genoed, kan ook :) )
Mss een beschadigde registersleutel of iets dergelijks?

Alvast bedankt

Verwijderd

Topicstarter
Nevermind :)
Het is al in orde, ik heb Mandrake Linux geïnstalleerd en plots laadt windows nu wel de programma's op

Go figure :?