Award Boot block bios??

Pagina: 1
Acties:

  • Johnny E
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 00:27
Ik plaats gisteren een netwerk kaart in m'n systeem, alles goed in het slot en vast geschroevd, zet de pc weer aan, alles ok, netwerk kaart installen (w98) en restarten.
Krijg ik dus de melding Award bootblock bios,
checksum error. Druk op restart en hij start normaal op. Moet later weer een keer herstarten en ja hoor weer het zelfde, na een restart werkt ie weer.

Ok ik denk dus netwerk kaart screwt something up. Dus netwerk kaart er weer uit. no luck. Ik denk ok flash m'n bios op nieuw. Alles ok, restart en voila zelfde message:(.

Lijkt mij een probleempje met de bios chip??
Wie o wie heeft er tips?

Specs:

Abit Be6-2 Mobo (BIOS Versie UH)
Cellie 433@540
128MB PC100
Diamond V770
IBM 20GB 7200RPM
Intel Etherxpress 100/B
Asus 50X CD-ROM

Please help:'(

Specs!


  • PsYgHo
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 31-08 01:30
bootblock, voor als je flash misgaat heeft die altijd nog de minimale info (ISA ! GRAFISCHE KAART EN FLOPPY) en support voor je bios opnieuw te flashen, scheelt dus, je kan hem zo vaak kloten als je wiltm, gaat het verkeerd, nou ja opnieuw proberen, stieken geen backup gemaakt, brakke floppy??

suc6

Mess with the best,DIE Like The Rest !
Als je in de poep gaat roeren, gaat het stinken!
In je broek poepen is hetzelfde als verliefdheid, iedereen weet het, alleen jij hebt het speciale gevoel!
I Ignore Fools, who Ignore Rules.


  • Johnny E
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 00:27
ik weet waar de Bootblock voor dient, wat ik echter vreemd vind is dat de bootblock message opkomt en na een restart weer weg is en alles weer normaal werkt.

Ga maar eens proberen m'n pc terug te klokken en spelen met de verschillende pci slots.:?

Specs!


  • Johnny E
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 00:27
Heb het probleem gevonden, de netwerk kaart vind een 41,5Mhz PCI bus niet fijn. Op een 75Mhz bus draait alles als een tiet, alleen wel trager:(. Toch maar eens kijken voor een P3, ach wat maakt het ook uit,is toch slechts een tiep doos voor m'n ouwe heer.

Specs!