Toon posts:

DVD speler kan dat zomaar?

Pagina: 1
Acties:
  • 101 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
hoi ik wil een dvd spelertje voor in me computer.. ik heb een tv kaart en een asus 34ootnt1 kan ik daarmee gewoon dvd films kijken?

Timz

Verwijderd

Ik denk dat dat lastig gaat worden.
Een TV kaart is er om TV beelden te ontvangen, en niet om DVD af te spelen. Dat moet dus gebeuren door je proc. en je tnt1. Aangezien een DVD-tje afspelen een vrij grote belasting is voor je systeem zal het (denk ik) niet lukken met een tnt1.

Nou kun je 2 dingen doen:
- Een G-force met tv-out er bij kopen >:)
- Een DVD-kit kopen waar een DVD-speler + een decoder kaart bij zit.

  • Papillon
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 29-08 14:36

Papillon

Spring 's in the Air...

Afhankelijk van je systeemsnelheid kun je of DVD bekijken via je TNT of anders moet je een DXR kaartje halen.

Ik kijk gewoon DVD via mijn G400 en Celly 366+ systeem. Geen DXR of wat dan ook. Veelal zijn niet alle players even geschikt. Zelf heb ik de beste ervaringen met de Zoran player en de Cinemaster (is eigenlijk hetzelfde)

F u cn rd ths, u mght hv a gd jb n cmptr prgmmng.


Verwijderd

Elefino> maakt niet uit of er een TV-kaart in zit, daar zal je nou eenmaal geen gebruik van maken met het decoderen van MPEG2. Verder is het geen probleem, die TNT, zolang je maar genoeg processorkracht hebt.

Het draait perfect bij mij, met deze specs:
P3-500
128MB SDRAM
Diamond Viper550 AGP
(MiroVideo PCTV Pro)
Pioneer DVD-303s

Verwijderd

Silacoid> Dat zeg ik toch ook!!
Om ff mezelf te kwoten:
"Een TV kaart is er om TV beelden te ontvangen, en niet om DVD af te spelen."
Ik noemde die kaart omdat Timz erbij had gezet dat die er ook in zit.