Toon posts:

TV-scherm als scherm

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik heb thuis een Matrox Millenium G450 Dual head-kaart in de pc zitten. Ik heb op de eerste uitgang mijn pc scherm aangesloten en op de 2de mijn tv scherm.
Nadien heb ik mijn pc scherm verwijderd en mijn tv scherm als eerste scherm aangesloten. Nu, ik zie alles op het tv scherm nadat xp de juiste drivers geladen heeft (ik zie dus niet de post, maar na verloop van tijd als windows geladen wordt, dan zie ik alles).
Hopelijk nu geen stomme vraag. Als ik een dvd in de dvd-rom steek, kan ik dan het filmpje afspelen op het scherm? Ik vermoed van wel, maar aangezien ik thuis problemen heb met dvd's afspelen via tv scherm, dacht ik dat dat een oorzaak zou kunnen zijn.

Mvg

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Heb je het überhaupt geprobeerd?

Verwijderd

Topicstarter
Nee :-) Zit op werk en dat is behoorlijk moeilijk dan. :-)
Ik weet dat er hier behoorlijk veel kraks zitten die veel weten, vandaar...

  • Sluuut
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 08-08 13:46
Dat hangt er maar net vanaf of je primary output van je videokaart inclusief het afspeelprogramma wat je gebruikt een goede output kan leveren, lijkt mij. In princiepe zou het gewoon moeten werken wanneer je je standaard vga output gebruikt, of het nou een tv, monitor, of een beamer is.

Misschien moet je overlay aan/uit-zetten als het niet werkt?

57696520646974206c65657374206973206e657264