Reply-en in Forum-misbruik Forum

Pagina: 1
Acties:

  • Lord Daemon
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 08-01 13:31

Lord Daemon

Die Seele die liebt

Topicstarter
Waarom kan er niet gepost worden in het Forum-misbruik Forum? Ik kan me voorstellen dat de Admins willen dat er geen wel/niet discussies ontstaan over of iets dicht moet, maar het lijkt me zinvol dat ik als W&L-lite-mod kan reply-en op W&L-klachten.

Lord Daemon

Welch Schauspiel! Aber ach! ein Schauspiel nur!
Wo fass ich dich, unendliche Natur?


  • IceStorm
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 18-02 20:37

IceStorm

This place is GoT-like!!!

Je geeft de reden al zelf aan ;).. Idd om te voorkomen dat er van die 'wellus-nietus' discussie gaan onstaan.
En in punt 2 heb je ook gelijk... Lite mods moeten daar ook gewoon kunnen replyen denk ik ;).

Totaal ander vraagje tussendoor... Kunnen lite mods overal sluiten of alleen in OTF ;)?

  • Theeboon
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 10-02 08:48

Theeboon

theebonen bestaan!

Alleen OTF dus lijkt 't me niet zinvol om ze te laten replyen in het misbruik-forum.

"I sit in my room and imagine the future."


  • Jag
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 18-02 21:14

Jag

Lite mods kunnen alleen modden in het forum waarvoor ze zijn aangenomen. Zo kan Lord Daemon alleen modden in W&L, en Hlpdsk alleen in het Off Topic forum.

Maar twee notes:
- het lijkt me wel nuttig dat lite mods kunnen replyen
- mensen moeten in de topic naam het forum waar het over gaat zetten, nu moet ik alle posts gaan openen als mod van het Audio, Video en HiFi forum.

Jag

  • Theeboon
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 10-02 08:48

Theeboon

theebonen bestaan!

Het lijkt mij juist een beetje overbodig dat dat kan omdat de (vele) lite-modjes die zijn aangesteld zelf ook grootste deel van de tijd op het OTF rondzwerven en dus zelf al wel de foute topics eruit kunnen pikken.

Daarbij komt ook nog dat de regels van het OTF niet echt superduidelijk zijn en de bezoekers zelf niet echt goed kunnen bepalen wat misdaad is. De lite-modjes zijn juist aangesteld omdat die mensen dat juist wel goed kunnen zien (vanwege ervaring).

Maargoed 't maakt opzich vrij weinig uit of ze in het Misbruik-forum kunnen replyen of niet... :)

"I sit in my room and imagine the future."